CKK Jordanki – koncert zespołu Spięty | 26.04.2024,

Oferta:

Koncert zespołu Spięty, 26.04.2024, godz. 19:00, CKK JORDANKI
Koncert odbędzie się w ramach trasy koncertowej promującej „Heartcore”, trzeci solowy album Huberta ”Spiętego” Dobaczewskiego, gitarzysty, wokalisty i autora tekstów znanego z wieloletnich występów z zespołem LAO CHE. Po plytach 'Antyszanty” i „Black Mental” Spięty po raz kolejny wyznaczył sobie nowy muzyczny i tekstowy kierunek, który może zaskoczyć swoją intymnością niejednego słuchacza. 10 szt biletów, cena z 100 zł na 50 zł, sektor III, rząd IX, 8 miejsc od 22-29 oraz sektor III, rząd XI, 2 miejsca 29 i 28

Wszystkie bilety z rabatem, będzie można kupić przez weekend 15-17.03 na stronie: jordanki.torun.pl/bilety/

AKTUALIZACJA: Dodatkowa pula biletów: 6 szt. biletów, sektor III, rząd XI, miejsca od 1 do 6, w cenie 50 zł po rabacie

Opis:

Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki w ramach wiosennej akcji Toruń za pół ceny zaprasza na wyjątkowe koncerty z 50% rabatem! Jeśli jeszcze nie mieli Państwo okazji być w naszym Centrum, to akcja Toruń za pół ceny jest do tego świetną okazją!

26 kwietnia, godz. 19:00, zapraszamy na koncert Spiętego, który odbędzie się w ramach trasy koncertowej promującej „Heartcore”, trzeci solowy album Huberta „Spiętego” Dobaczewskiego, gitarzysty, wokalisty i autora tekstów znanego z wieloletnich występów z zespołem LAO CHE.

Dane:

Centrum Kulturalno – Kongresowym Jordanki Sp. z o.o.
Aleja Solidarności 1-3
87-100 Toruń
www.jordanki.torun.pl

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *