CKK Jordanki – Jean-Marx Santel | koncert, 11.04.2024

Oferta:

Jean-Marx Santel, koncert 11.04.2024, o 19:00, CKK JORDANKI
Jean-Marx Santel to amerykański gitarzysta i piosenkarz pochodzenia haitańskiego. Wychował się w Nowym Jorku, który jest wytworem wielokulturowości i lawiny wpływów jakie można odnaleźć w tej wyjątkowej Metropolii. Jego podejście do muzyki jest mocno zakorzenione w tradycji  karaibskiej i rockowej, zapoczątkowanej przez Jimiego Hendrixa. W twórczości Santela słychać elementy Bluesa, Funku, Jazz-Improv, Psychedelii czy World-Beat. 10 szt. biletów, cena z 50 zł na 25 zł, rząd IX, 10 miejsc od 1-10

Wszystkie bilety z rabatem, będzie można kupić przez weekend 15-17.03 na stronie: jordanki.torun.pl/bilety/

AKTUALIZACJA: Dodatkowa pula biletów: 8 szt. biletów rząd XI, miejsca od 1-8 , w cenie 25 zł po rabacie

Opis:

Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki w ramach wiosennej akcji Toruń za pół ceny zaprasza na wyjątkowe koncerty z 50% rabatem! Jeśli jeszcze nie mieli Państwo okazji być w naszym Centrum, to akcja Toruń za pół ceny jest do tego świetną okazją!

11 kwietnia (godz. 19:00) na naszej scenie wystąpi Jean-Marx Santel – amerykański gitarzysta i piosenkarz pochodzenia haitańskiego, którego podejście do muzyki jest mocno zakorzenione w tradycji karaibskiej i rockowej, zapoczątkowanej przez Jimmiego Hendrixa. W twórczości Santela słychać elementy Bluesa, Funku, Jazz-Improv, Psychedelii czy World-Beat.

Dane:

Centrum Kulturalno – Kongresowym Jordanki Sp. z o.o.
Aleja Solidarności 1-3
87-100 Toruń
www.jordanki.torun.pl

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *