Adrianna Makulska Beauty

Oferta:

 1. Stymulatory tkankowe
  Stymulatory tkankowe to wykorzystywane w medycynie przeciwstarzeniowej preparaty, służące do odbudowy struktury skóry, dzięki stymulacji komórek skóry, kolagenu i elastyny. Po zaaplikowaniu dają bardzo naturalne efekty poprawy jędrności, gęstości oraz jakości skóry.
  Cena przed rabatem (w zależności od części ciała i preparatu) 400 zł – 1000 zł
  Cena po rabacie (w zależności od części ciała i preparatu) 200 zł – 500zł 
 2. Lipoliza iniekcyjna
  Lipoliza iniekcyjna to nieinwazyjne modelowanie sylwetki, polegające na wprowadzeniu za pomocą zastrzyków substancji powodującej likwidację komórek tłuszczowych. W rezultacie komórki ulegają rozpuszczeniu, uwolnione tłuszcze są rozkładane w procesie przemiany materii i wydalane z organizmu.
  Cena przed rabatem (w zależności od części ciała i preparatu) 250 – 350 zł
  Cena po rabacie (w zależności od części ciała i preparatu) 125 – 175 zł
 3. Mezoterapia igłowa
  Mezoterapia igłowa jest jednym z najbardziej znanych zabiegów medycyny estetycznej. Polega na iniekcji kwasu hialuronowego oraz substancji odżywczych, takich jak witaminy, aminokwasy, mikroelementy czy peptydy biomimetyczne do skóry właściwej obszarów poddanych zabiegowi.
  Cena przed rabatem (w zależności od części ciała i preparatu) 200 zł – 800 zł
  Cena po rabacie (w zależności od części ciała i preparatu) 100 zł – 400 zł 

Opis:

Nazywam się Adrianna Makulska i jestem magistrem kosmetologii – specjalność „makijaż permanentny”. Mój gabinet oferuje szereg zabiegów z zakresu medycyny estetycznej: modelowanie, powiększanie ust, hialuronidaza, wypełnianie zmarszczek, mezoterapia igłowa, mikroigłowa, lipoliza iniekcyjna, stymulatory, nici pdo oraz makijaż permanentny brwi i ust, usuwanie tatuażu, peeling kawitacyjny, zabiegi na twarz (usuwanie trądziku, przebarwień, oczyszczanie), zabiegi dla ciała (dermomasaż, fale radiowe), laminacja, lifting, przedłużanie rzęs, laminacja brwi, henna pudrowa. Jeśli oczekujecie Państwo kosmetyczki, która kocha to co robi, jakość Jej usług i profesjonalizm jest na najwyższym poziomie, to dobrze trafiłyście. 😊

Dane:

Adrianna Makulska Beauty
Toruń 87-100, Adama Mickiewicza 70/1 (na domofonie 4)
791-466-795
Instagram