SENPO Łóżka i Materace

Oferta:

 1. Materac Barcelona SENPO (160×200)

  Materac Barcelona tworzą: zaawansowany materiał Micro Modal, pianka termoelastyczna, pianka wysokoelastyczna. Wysokoelastyczna pianka o zróżnicowanej i porowatej strukturze nadaje materacowi większą sprężystość, odporność na obciążenie a poprzeczne nacięcia poprawia cyrkulację powietrza. Pianka termoelastyczna ma za zadanie idealnie dopasować materac do kształtu ciała w efekcie wydzielanego przez użytkownika ciepła. Dodatkowo niweluje ona wywierany nacisk, zwiększa powierzchnię podparcia, a co za tym idzie znacznie poprawia komfort snu. Materac Barcelona wykonany został z materiałów, które są w pełni bezpieczne dla alergików. Użyte materiały a także konstrukcja całego materaca zapewniają prawidłową cyrkulację powietrza, która powstrzymuje namnażanie się szkodliwych drobnoustrojów. Bazę materaca stanowi gładka i jednolita warstwa pianki wysokoelastycznej. W zestawieniu z antyalergicznym pokrowcem Micro Modal materac Barcelona jest wyjątkowo przyjazny osobom zmagającym się z różnymi alergiami. 

  CENA: 6 250 zł → 3 125 zł
 2. Materac Curem .WIN (160×200)

  Bazę materaca .win stanowi dół wytrzymała pianka FlexiFoam, nad nią znajdują się 17 centymetrowe sprężyny i pianka UltraHR+Cooldiamond 3cm połączona z Serene 3cm. Podczas produkcji zastosowano innowacyjne rozwiązanie CoolClimate Technology, które zapewnia odprowadzanie nadmiaru ciepła oraz gwarantuję zdrowy, chłodny mikroklimatu snu. Dzięki połączeniu pianki memory z wysokoelastyczną, zapewniono wytrzymałość i bezproblemowe użytkowanie materaca. W temperaturze panującej w domu materac zapamiętuje kształt i dopasowuję się do ciała. Dodatkowym atutem jest fakt, że gdy podczas snu ciało się nagrzewa zmienia się z materiału zmniejszającego nacisk na materiał o wysokiej sprężystości.  Sprężystość podczas obracania się w nocy powoduje doskonały komfort podczas snu i odpoczynku.

  CENA: 9  499 zł → 4 750 zł
 3. Materac Curem .AVI (160×200)

  Bazę materaca .avi stanowi hybrydowa pianka profilowana w 7 stref, nad nią znajduję się pianka Visco 5 cm i pianka UltraHR+Cooldiamond 3cm połączona z Serene 3cm. Zastosowanie innowacyjnego rozwiązania CoolClimate Technology zapewnia odprowadzanie nadmiaru ciepła i jest gwarancją zdrowego, chłodnego mikroklimatu snu. Zastosowanie hybrydy pomiędzy pianką memory i wysokoelastyczną, zapewnia wytrzymałość oraz dostosowanie materaca do kształtu ciała. W temperaturze pokojowej pianka zapamiętuje kształt i dopasowuję się do ciała. Podczas użytkowania, gdy ciało nagrzewa materac, zmieniają się właściwości techniczne pianki. Następuję zmiana z materiału zmniejszającego nacisk na materiał o wysokiej sprężystości.  Sprężystość podczas obracania się w nocy powoduje doskonały komfort podczas snu i odpoczynku.

  CENA: 11 489 zł →  5 745  zł
 4. Materac Oslo  (160×200)

  Wierzchnią warstwę materaca tworzą dwa blaty pianek –wysokoelastyczna pianka HR o wyższym poziomie twardości dla zapewnienia dodatkowego podparcia oraz lekko chłodzącej pianki FloFom – tworzą one strefę optymalnego komfortu. Pianka wysokoelastyczna podzielona została na siedem odcinków– stref optymalizujących siłę nacisku i podparcia. Taki podział pozwala na prawidłowe ułożenie całej linii kręgosłupa podczas snu. Zwiększony jest także komfort odczuwany w poszczególnych obszarach, które tworzą: strefa głowy, barków, kręgów lędźwiowych, miednicy, ud, łydek oraz stóp.W całości materac każdorazowo reaguje na zmianę ułożenia ciała, pozwalając na dogłębną regenerację wszystkich mięśni.FloFom to hybryda pianki Memory i sprężystej pianki HR – posiada wszystkie zalety obu. Poza tym Flofom ma lekko hydrofilowy charakter co jest wyjątkowe w przypadku pianki HR. Ze względu na ten hydrofilowy charakter, warstwa wody skrapla się na powierzchni pianki. Pod wpływem ciepła ciała cząsteczki wody odparowują, co skutkuje dodatkowym efektem chłodzenia. 

  CENA: 6 563 zł →  3 282  zł
 5. Materac Otello DeLuxe (160×200)

  Jądro materaca opiera się na innowacyjnym systemie MultiPocket IntelSystem HD, który łączy sprawdzone sprężyny Multi Pocket z warstwą MiniPocket. To unikalne połączenie gwarantuje luksusowe wsparcie, dostosowując się do indywidualnych kształtów ciała, zapewniając optymalny komfort snu. Na górnej warstwie znajduje się pianka SuperSoft, niezwykle miękka, a zarazem trwała i elastyczna. Jej zadaniem jest równomierne rozłożenie nacisku ciała, zapewniając materacowi sprężysty i miękki komfort. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy często zmieniają pozycję w trakcie snu. Pianka TigerTouchTM nadaje materacowi sprężystości i twardości, oferując dynamiczne i aktywne wsparcie, które dostosowuje się do potrzeb użytkownika. Dodatkowo, materac został wzbogacony o warstwę Pillow Top, będący integralną częścią konstrukcji materaca. Wypełniony warstwą miękkiej, puszystej włókniny oraz pianki, dostarcza dodatkowego komfortu i  relaksu. 

  CENA: 9 490  zł → 4 745  zł
 6. Materac Graphen (160×200)

  Biopianka z pamięcią kształtu to nie tylko materiał, to rewolucja w dziedzinie inżynierii, stanowiąca fundament dla przełomowych prac w różnych sektorach. W partnerstwie z wiodącymi międzynarodowymi markami i detalistami, pragniemy aktywnie przyczynić się do rozwiązania narastających ekstremalnych problemów klimatycznych, dążąc jednocześnie do osiągnięcia zrównoważonego rozwoju dla naszej planety. Biopochodna zaleta tej pianki polega na jej zdolności do naturalnego rozkładu na poziomie 23,57%, co czyni ją niezwykle przyjazną dla środowiska. Jej właściwości hydrofilowe są delikatne dla skóry i antystatyczne, gwarantując komfort chłodzenia, błyskawiczne wsparcie oraz zdrowszy sen.

  Dodatkowo, innowacyjne biopianki eliminuję potrzebę korzystania z toksycznych substancji chemicznych. To ekologiczne podejście przyczynia się do redukcji szkodliwości dla środowiska, zapewniając jednocześnie materiał bardziej przyjazny dla zdrowia. Pianka z pamięcią kształtu, w równym stopniu rozkładająca ciężar ciała, nie tylko eliminuje nacisk. Wybór odpowiedniego modelu materaca o idealnym konturze staje się kluczowy dla redukcji nacisku i zapewnienia doskonałego komfortu snu. Pokrywa piankowa pełni funkcję ochronną, otulając materac swoją warstwą. To właśnie piankowe osłony gwarantują solidne wsparcie krawędzi, co przekłada się na stabilność i wygodę użytkowania materaca.

  CENA: 7 250  zł → 3 625 zł

Opis:

SENPO powstało w 2010 roku – my, jako założyciele, zdobywaliśmy już wcześniej różnorodne doświadczenia, aby ostatecznie móc zająć się tworzeniem firmy idealnie odpowiadającej na oczekiwania klientów. W chwili obecnej, po 10-ciu latach działalności, staliśmy się rozpoznawalną marką na polskim rynku.

Czym się zajmujemy?

Wyposażamy sypialnie w markowe materace, łóżka, stelaże, kołdry i poduszki, a więc wszystko to, czego potrzebujesz, by komfortowo spać. W naszej bardzo szerokiej ofercie znajdziesz m.in łóżka tapicerowane, drewniane, materace wyprodukowane według najnowocześniejszych technologii oraz poduszki i kołdry z wypełnieniem syntetycznym lub naturalnym.

Pomagamy nawet najbardziej wymagającym klientom dobrze i wygodnie się wyspać.Jeśli szukasz produktu o niestandardowym wymiarze, zrobimy wszystko, żeby go dla Ciebie zdobyć – Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze.

Dlaczego warto wybrać Senpo?

W myśl zasady „zadowolony klient przyciąga kolejnych” robimy wszystko, abyś dobrze wybrał swoje wymarzone łóżko lub materac i cieszył się nim długo po zakupie. Wierzymy, że kluczem do tego jest obsługa klienta na najwyższym poziomie. Dlatego dbając o profesjonalizm naszych doradców, przeprowadzamy cykle szkoleń i ciągle się rozwijamy. Jesteśmy gotowi na wszelkie wyzwania i służymy pomocą.

Dane:

Senpo łóżka i materace
Centrum Handlowe Twierdza
87-100 Toruń ul. Dąbrowskiego 6
tel. 517 666 050
torun@senpo.pl
senpo.pl