Adria Art – koncert zespołu Raz Dwa Trzy

Oferta:

Bilet na koncert zespołu Raz Dwa Trzy – Człowiek czasami serce otworzy (19.03.2024) w CKK Jordanki

Zakupu biletów można dokonać na stronie www.adria-art.pl, wpisując kod promocyjny: TORUNZAPOLCENY

  1. Opcja

150 zł na 75 zł

Limit: 20 sztuk

  1. Opcja

130 zł  na 65 zł

Limit: 50 sztuk

  1. Opcja

110 zł na 55 zł

Limit: 50 sztuk

  1. Opcja

90 zł na 45 zł

Limit: 50 sztuk

Opis:

Zespół Raz Dwa Trzy zaprezentuje w 2023 roku swoje wyjątkowe interpretacje utworów Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego. W kultowych już tekstach piosenek Adam Nowak wyjaśni, co się dzieje, gdy „Człowiek serce otworzy”.

Agnieszka Osiecka i Wojciech Młynarski posiedli unikatową umiejętność obserwacji ludzkiej potrzeby bycia kochanym. Koncert „Człowiek czasem serce otworzy” to piosenki ich autorstwa w wyjątkowej interpretacji zespołu Raz Dwa Trzy. To żywe, muzyczne zestawienie zróżnicowanego podejścia do poszukiwań miłości.

Jak to często w życiu bywa – przypadkowe sytuacje prowokują burzliwy wzrost napięcia, przeradzającego się w nagłe, ale zaskakujące zakochanie. Opisać ulotną wymianę spojrzeń albo spór między zimnym intelektem a nagłym porywem serca – czy to w ogóle możliwe? Agnieszka Osiecka i Wojciecha Młynarski jako twórcy nieumiejący uwolnić się od wrodzonych talentów wiedzieli, że usiłować trzeba.

„Człowiek czasem serce otworzy” – nowa trasa koncertowa w 2024

Koncert „Człowiek czasami serce otworzy…” jest opowieścią pozornie starą jak świat. To wyjątkowy czas z najpiękniejszymi utworami starannie dobranymi przez Adama Nowaka w wykonaniu Raz Dwa Trzy. Zespół opanował do perfekcji sztukę tzw. „małej sztuki, która potrafi dużo namieszać”. Maciej Łączyński/Maciej M. Tomaszewski (II rok Wydziału Aktorskiego AT w Warszawie, debiut teatralny)

Dane:

Adria Art sp. z o.o.

Artura Grottgera 4/2, 85-227 Bydgoszcz

pomoc@adria-art.pl

https://adria-art.pl/a/m-torunzapolceny-razdwatrzy

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *