Świat Warsztatów

Oferta:

  1. Warsztaty przyrodnicze „W świecie mrówek” | z 350 zł na 175 zł
  2. Warsztaty przyrodnicze „Pasieka Edukacyjna” | z 350 zł na 175 zł
  3. Warsztaty przyrodnicze „Laboratorium Młodego Naukowca | z 350 zł na 175 zł

Wszystkie warsztaty możliwe do realizacji w punktach przedszkolnych, przedszkolach, szkołach podstawowych, domach kultury, świetlicach, bibliotekach. 

Jednego dnia możemy przeprowadzić kilka warsztatów (wymagana przerwa 5-10 min. pomiędzy kolejnymi warsztatami). Czas trwania jednego spotkania to 45-60 min.

Aby wziąć udział w akcji promocyjnej, należy przesłać zgłoszenie zawierające nazwę placówki oraz planowaną ilość grup adres e-mailowy: kontakt@swiatwarsztatow.pl

Rabat zostanie udzielony, jeśli e-mail wpłynie na skrzynkę w dniach trwania akcji.

Informacji dotyczących warsztatów oraz dostępnych terminów udzielamy mailowo oraz pod numerem +48 516 773 074.

Promocją objęte są wolne terminy do dnia 30.04.2024r.

Oferta nie łączy się z innymi rabatami. Nie udzielamy rabatu na już umówione spotkania. Podana zawiera koszty dojazdu na terenie miasta Torunia oraz w obrębie 10 km od granic administracyjnych miasta. W przypadku dalszych lokalizacji doliczmy koszt transportu w kwocie 3zł/km licząc od pomnika Mikołaja Kopernika.

Opis:

Świat Warsztatów to grupa pasjonatów nauki. Tworzymy kreatywne warsztaty, których tematyka dotyka codziennych dylematów dziecka. Naszą ofertę wyróżnia nowatorskie podejście. Każde zajęcia odbywają się w towarzystwie zjawiskowych dekoracji i scenografii, nierzadko również żywych zwierząt. Sprawia to, że treści przekazywane przez naszych prowadzących zostają z dziećmi przez całe życie. Tematyka zajęć porusza zarówno treści ekologiczne, przyrodnicze czy kreatywne. Pozwalamy dzieciom współuczestniczyć w większości doświadczeń. Każde z warsztatów kończy się również wyjątkowym, własnoręcznie zrobionym upominkiem, odpowiadającym tematyce zajęć. Ze Światem Warsztatów nie ma nudy!

Dane:

Świat Warsztatów

ul. Świętopełka 15/23; 87-100 Toruń

Tel.: 516 773 074

kontakt@swiatwarsztow.pl

www.swiatwarsztatow.pl

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *