Copernicus Pizza

Oferta:

CopernicusPizza.pl

WEEKEND ZA PÓŁ CENY 15-17.03.2024 r. 

Oferta ważna w dostawie, na wynos i w dostawie, dowóz będzie realizowany z Copernicus Pizza w Toruniu, ul.Narcyzowa 80

Rabat dotyczy wybranych małych zapiekanek o pojemności aż 1000ml:

  • PAPAY Makaron Pennine (penne – rurki), sos śmietanowy, Szpinak, Pieczarki, zapiekane serem – cena 16zł cena przed rabatem 32 zł
  • KOPERNIK NA FARMIE Makaron Pennine (penne – rurki), sos pomidorowy,  boczek, kiełbasa, cebula czerwona, papryka, zapiekane serem – cena 16 zł cena przed rabatem 32 zł
  • KOZAK Makaron Pennine (penne – rurki), sos pomidorowy , Salami, Cebula czerwona, Papryka, Papryka jalapeno, zapiekane serem – cena 16 zł cena przed rabatem 32 zł

Minimalne zamówienie to 2 zapiekanki

UWAGA!

Z Uwagi na zwiększony ruch podczas całej akcji Toruń za pół ceny, nie przyjmujemy zamówień na konkretna godzinę oraz informujemy że czas realizacji w dostawie może się zwiększyć nawet do 1-3 godzin, przy odbiorze osobistym na wynos będzie dużo szybciej. Do wybranych zapiekanek nie robimy żadnych podmian składnikowych. Zamówienia przez portale do zamawiania jedzenia nie biorą w tej akcji udziału oraz zamówienia bezpośrednio przez naszą stronę WWW również nie.

OFERTA OBOWIĄZUJE TYLKO PRZY PŁATNOŚCI GOTÓWKĄ I TYLKO W ZAMÓWIENIU TELEFONICZNYM!!

Koszt dostawy: 12zł

Opis:

Zapraszamy do odkrycia kulinarnych skarbów Copernicus Pizza Toruń, gdzie nasza niekwestionowana specjalność – najsmaczniejsza pizza w mieście i imponująca pizza Gigant o średnicy 71cm – znajduje swoje wyjątkowe miejsce w sercach smakoszy już ponad 10 lat! Ale nie tylko pizza jest naszym atutem! Z równą dumą prezentujemy nasze wyśmienite makarony, które teraz, w ramach niepowtarzalnej akcji „Toruń za pół ceny”, są dostępne dla Państwa w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Nasze makarony, przygotowywane z pasją i dbałością o detale, to prawdziwe dzieła sztuki kulinarnej. Każde danie to połączenie tradycji z nowoczesnością, a wyselekcjonowane składniki gwarantują bogactwo smaków i aromatów. W tej specjalnej ofercie, chcemy zachęcić Państwa do eksploracji naszego menu makaronowego, które jest równie wyjątkowe i zasługujące na uwagę, co nasze słynne pizze.

„Copernicus Pizza Toruń” to nie tylko miejsce, gdzie pizza rządzi. To także przestrzeń, gdzie makarony są celebrowane jako kulinarna poezja, a teraz, dzięki akcji „Toruń za pół ceny”, są dostępne dla każdego, kto pragnie rozkoszować się wyjątkowym smakiem za połowę ceny. To idealna okazja, by przekonać się, że nasza pasja do włoskiej kuchni nie zna granic, a zadowolenie naszych Gości jest dla nas największą nagrodą.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji! Odwiedźcie nas i odkryjcie, że Copernicus Pizza Toruń to nie tylko najlepsza pizza, ale także niezapomniane makarony, które teraz są jeszcze bardziej dostępne. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z promocji „Toruń za pół ceny” i zanurzenia się w bogactwie smaków, które przygotowaliśmy specjalnie dla Was.

Dane teleadresowe:
Adres: ul. Narcyzowa 80 (wrzosy)
miasto: Toruń 87-100
tel. kom.: 515357557
email: copernicuspizza@gmail.com
strona WWW: www.copernicuspizza.pl

FB:  www.facebook.com/copernicuspizza