Iga Sarzyńska Wzrusza Toruń

Trzy lokalizacja na starówce:

Szeroka 17
Chełmińska 4
Kopernika 14

Oferta:

-50% na:

  • wybrane pierniki z kolekcji Wielkanocnej,
  • wybrane drażetki,
  • wybrane czekolady mleczne i ciemne.

Opis:

IGA SARZYŃSKA WZRUSZA TORUŃ to marka stworzona z prawdziwej pasji i wyjątkowych marzeń pary – Igi Sarzyńskiej – Komorowskiej i Macieja Komorowskiego, od pokoleń związanych z branżą piekarniczo-cukierniczą.

Artystyczny, autorski charakter tworzonym w samym centrum Torunia niezwykłym słodyczom nadaje Iga Sarzyńska – Komorowska, mistrzyni cukiernictwa i autorka książek: ”Moje Cztery Pory Roku” i ”Moje pierniki”.

Trenerka w prestiżowych szkołach cukierniczych, sędzia międzynarodowy, osobowość branżowa targów Sweet Expo 2017. Współwłaścicielka i Dyrektor Kreatywna w firmie IS-MK Iga Sarzyńska-Komorowska, Maciej Komorowski Spółka Komandytowo – Akcyjna, właściciela marki IGA SARZYŃSKA – WZRUSZA TORUŃ – marki stworzonej z prawdziwej pasji i wyjątkowych marzeń.

– Uwielbiamy pierniki nie tylko ze względu na wyjątkowy smak i cudowny zapach. Uwielbiamy pierniki, bo zawsze wzbudzają pozytywne emocje i łączą w piękną całość to, co nam bliskie: mąkę, miód, z tym, co bardzo odległe – składnikami przyprawy piernikowej: cynamonem, kardamonem, zielem angielskim… – mówi Iga Sarzyńska-Komorowska. – Z powodu Torunia i pierników przeprowadziliśmy się tu razem z Maciejem i zamieszkaliśmy na poddaszu, nad dawną fabryką Johanna Weesego, najbardziej znanego toruńskiego piernikarza. Od tamtej pory spełniamy marzenia tworząc markę Iga Sarzyńska Wzrusza Toruń.

Iga Sarzyńska-Komorowska cukiernicze szlify zdobywała w San Francisco, Toronto, Paryżu oraz Londynie. Jest laureatką wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, a jej prace były wielokrotnie publikowane na łamach topowych branżowych magazynów.

Wraz z mężem Maciejem Komorowskim, biznesmenem, od kilkudziesięciu lat związanym z branżą piekarniczą oraz cukierniczą, stworzyli na mapie Polski i Europy miejsce niezwykłe.

To tutaj właśnie znajduje się wszystko co kochają – piękno, doskonały smak, inspirujący ludzie i pasja, bez której nie wyobrażają sobie życia…

Dane:

Iga Sarzyńska Wzrusza Toruń
Szeroka 17, Chełmińska 4, Kopernika 14
87-100 Toruń
www.igasarzynska.pl
Facebook
Instagram