Salon optyczny Family Optic – CH Toruń Plaza

Oferta:

Rabat -50% od ceny regularnej na oprawy korekcyjne przy zakupie pełnych okularów korekcyjnych (oprawa okularowa + para szkieł okularowych)

Dodatkowo:

  1. 30% rabatu od ceny regularnej na okulary słoneczne przy zakupie za min. 150 zł. 
  2. Badanie wzroku przez optometrystę za 39 zł. Dotyczy badania wzroku pod kątem doboru okularów korekcyjnych

Opis:

Family Optic to sieć nowoczesnych salonów optycznych w całej Polsce i sklep internetowy. W naszych salonach zbadasz wzrok, dobierzesz okulary i soczewki kontaktowe oraz skorzystasz z porad stylisty okularowego. Dodatkowo w sklepie internetowym zakupisz okulary, soczewki i akcesoria oraz przymierzysz okulary w wirtualnej przymierzalni. Family Optic to miejsce, w którym możesz w pełni zaufać specjalistom. Doskonale znamy potrzeby klientów, bowiem od ponad 17 lat – jako firma Avenir Medical Poland – właściciel marki Twoje Soczewki – dbamy o zdrowe oczy naszych pacjentów i klientów każdego dnia.

Tworząc markę Family Optic analizowaliśmy potrzeby naszych klientów, aby stworzyć miejsce idealnie dostosowane do ich potrzeb. Chcielibyśmy, aby klienci, którzy zaufali marce Twoje Soczewki, mogli dostać od nas jeszcze więcej – kompleksową opiekę na najwyższym poziomie oraz duży wybór okularów korekcyjnych, przeciwsłonecznych i soczewek kontaktowych renomowanych marek.

W Family Optic stawiamy na wykwalifikowaną kadrę i najwyższej jakości sprzęt. Stale rozszerzamy sieć profesjonalnych gabinetów, w których każdy będzie mógł kompleksowo zbadać swój wzrok. Dzięki temu jesteśmy miejscem, w którym profesjonalnie dobieramy idealną metodę korekcji wzroku, również dla dzieci i osób starszych. Naszym nadrzędnym celem jest zapobieganie rozwojowi krótkowzroczności już od najmłodszych lat.

W naszej ofercie znajdziesz dodatkowe usługi, jak pakiet All Inclusive czy program wymiany szkieł u dzieci przy zmieniającej się wadzie wzroku. Pozwolą one cieszyć się wymarzonymi okularami przed długi czas. W salonach Family Optic możesz liczyć na profesjonalny dobór opraw pod okiem stylistów okularowych. Nasi specjaliści zadbają też o prawidłowy dobór soczewek kontaktowych i nauczą prawidłowego korzystania z nich na co dzień. Jesteśmy wdzięczni za zaufanie, jakim obdarzyły nas już tysiące klientów. Pragniemy, aby w Family Optic każdy czuł się profesjonalnie zaopiekowany.

https://familyoptic.pl/uslugi-optyczne.html

https://familyoptic.pl/badanie-wzroku.html

Dane:

Salon Family Optic
CH TORUŃ PLAZA
ul. Broniewskiego 90
87-100 Toruń
tel. 56 470 46 93
www.familyoptic.pl