Salon Sekrety Urody

Oferta:

U Nas TORUŃ ZA PÓŁ CENY będzie trwać od 15.03.2024 do końca KWIETNIA 2024! 

Makijaż permanentny brwi, ust, oraz oczu – 50% 

  • Brwi wszystkie metody – z 1000zł na 500zł
  • Kreska w Lini rzęs lub dolna – z 600zł na 300zł
  • Kreska dekoracyjna – z 700zł na 350zł
  • Usta kontur z wypełnieniem – z 1100zł na 550zł

Cena liczona bez korekty po miesiącu od zabiegu do 3 miesięcy. Koszt korekty brwi, oczy 100zł. Usta 150zł.

Nie przegap okazji i zarezerwuj termin już dziś!

Aby przystąpić do promocji należy wpłacić 50zł bezzwrotnego zadatku.

www.sekretyurody.versum.com

Ważna informacja!!!!

Przed zabiegiem i 48h po nie wolno:

  • spożywać kawy, herbaty, napojów energetycznych, alkoholu
  • zażywać leków rozrzedzających krew typu aspiryna,

Przed pigmentacją ust udać się do lekarza rodzinnego i poprosić o receptę Heviran800, który zapobiega powstawaniu opryszczki. Stosowanie 3 dni przed zabiegiem i 3 dni po zabiegu 2x dziennie rano i wieczorem (podczas zażywania leków nie wolno spożywać alkoholu)

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU:

ciąża
hemofilia
choroby o nieznanej etiologii
zażywanie alkoholu lub narkotyków
zażywanie niektórych leków (np. rozrzedzających krew – aspiryna itp., sterydów)
leki wchodzące w interakcje z zawartymi w preparacie do znieczulenia miejscowego, leki rozrzedzające krew, leki sterydowe, leki przeciwzakrzepowe i inne immunosupresyjne
alergie (zwłaszcza na barwniki, farby do włosów, znieczulenia)
alergie podczas leczenia (np. na znieczulenia u dentysty)
zaawansowana cukrzyca
anomalie skórne w strefie pigmentowanej (znamiona i plamy)
trądzik ropowiczy
czynna opryszczka
infekcja wirusowa, bakteryjna lub grzybicza
nowotwory skóry
skłonność do powstawania keloidów i kolagenozy
świeże blizny
przebyte choroby gałki ocznej
tendencje do stanów zapalnych spojówki
tendencje rodzinne do odwarstwienia siatkówki
stany zapalne skóry powiek lub spojówek, choroby siatkówki i rogówki oka
łuszczyca
stosowanie Roacutane lub innych pochodnych retinolu (Izotrietinoidy)
choroby zakaźne (żółtaczka, AIDS)
uczulenie na jakikolwiek ze składników preparatu używanego do
znieczulenia w przeszłości lub inne powikłania po tego typu zabiegach w
przeszłości

Makijaż permanentny maskuje niedoskonałości urody, podkreśla jej walory, a co najważniejsze – nie rozmazuje się w najmniej nieoczekiwanych momentach. Ponadto, makijaż permanentny świetnie tuszuje defekty skóry, takie jak plamy pigmentacyjne, blizny czy przebarwienia.

Skąd wywodzi się makijaż permanentny? Potrzeba atrakcyjności towarzyszyła ludziom zawsze. Zarówno kobiety jak i mężczyźni od wieków wkładali wiele wysiłku w przyozdabianie ciała na różne sposoby. Gdy przestała wystarczać nakładana biżuteria – zaczęli dziurawić sobie uszy, nosy i policzki, by trwale połączyć ją z ciałem. Zaczęto też malować ciało farbami, by zaraz wymyślić tatuaż** **. Celowali w tym Chińczycy. Już przed dwoma tysiącami laty używali do tego celu bambusowych pręcików zakończonych igłą do zszywania jedwabiu. Przymocowana była do pręcika wełnianą nicią , stanowiącą jednocześnie zbiorniczek na barwnik pochodzenia roślinnego. Krótkimi, silnymi ruchami „wbijano” go pod skórę nie przekraczając granicy naskórka.

Takie były początki makijażu permanentnego, który raczej trzeba kojarzyć z tatuażem niż z dzisiejszym makijażem trwałym. Różnica polega na tym, że w pierwszym przypadku makijaż wykonuje się przez wprowadzenie barwnika wieloma nakłuciami skóry a w drugim przez ‘‘wdrapanie’’ go szybko wirującą igłą.

DLA KOGO MAKIJAŻ PERMANENTNY?

Służy przede wszystkim zatuszowaniu niedoskonałości twarzy. Nie maluje jej lecz podkreśla w sposób naturalny kontury. Można nim skorygować kształt ust – powiększyć je, wyrównać brak symetrii, wzmocnić czerwień warg kolorem zbliżonym do naturalnego lub bardziej ekstrawaganckim. Można również podkreślić kontur oczu. Kreseczki na powiekach u nasady rzęs są prawie niewidoczne, ale sprawiają, że oczy nabierają wyrazistości. Korekty wymagają też często brwi – niesymetryczne, opadające, zbyt cienkie, przerzedzone. Taki makijaż sprawdza się także świetnie w maskowaniu defektów skóry – plam pigmentacyjnych, blizn, przebarwień.

To świetne rozwiązanie dla kobiet, które rano cierpią na brak czasu. Idealne rozwiązanie dla uprawiających sporty wodne (tusz fatalnie się rozmazuje), planujących długi pobyt w szpitalu. Ratunek dla osób pozbawionych brwi czy rzęs po chemioterapii, jak również dla wszystkich, którzy nie lubią lub nie mogą się malować z powodu uczuleń.

JAK SIĘ WYKONUJE MAKIJAŻ PERMANENTNY?

Makijaż przeprowadza się etapami, stosując aparat igłowy i pigmenty pochodzenia naturalnego tak dobrane, by nie różniły się od naturalnego kolorytu skóry. Igły są jednorazowe, farby nie są toksyczne i nie alergizują. Zabieg poprawiania urody brwi nie jest bolesny, w przypadku ust i powiek nakładany jest wcześniej specjalny krem znieczulający.

Po zabiegu kosmetyczka linergistka (tak nazywa się osoba wykonująca ten zawód) nakłada uspokajające i relaksujące kompresy. By efekt był trwały, po dwóch tygodniach od zabiegu trzeba wykonać korektę, uzupełnienie niedoskonałości. Potem, by utrzymać odpowiednią intensywność koloru (naskórek ciągle się złuszcza) należy dokładać barwnik średnio raz do roku. Wtedy efekt będzie widoczny przez 3-5 lat.

MAKIJAŻ PERMANENTNY – JAK PIELĘGNOWAĆ SKÓRĘ PO ZABIEGU?

Choć w trakcie zabiegu może dojść do podrażnienia, zaczerwienienia, a nawet obrzęku skóry, takie objawy ustępują szybko i następnego dnia można iść do pracy. Dwa dni po wizycie u linergistki skóra zaczyna się złuszczać i trzeba traktować ją preparatami nawilżającymi. Twarz należy myć tylko wodą lub mleczkiem . Przez pierwszy tydzień lepiej unikać sauny i basenu, a przez 6 tygodni kontaktu ze słońcem.

Opis:

Poznaj Sekrety Urody. Tajemnicę przedłużenia młodości i zyskania pięknego wyglądu zgłębisz w naszym salonie w Toruniu, który zlokalizowany jest przy ul. Łódzkiej 35-37 w Pasażu handlowym Paluszek.

Dane:

Salon kosmetyczny Sekrety Urody
ul. Łódzka 35
87-100 Toruń
tel. 603 151 805
Sekrety_urody@wp.pl
www.sekretyurody.versum.com