Studio Modelowania Sylwetki Lejdis

Oferta:

 1. Lipolaser – jedna partia ciała (8 padów) (ze 130 zł na 65 zł), dwie partie ciała (16 padów) (ze 185 zł na 92,5 zł)
  Lipolaser jest zimnym laserem diodowym, pod wpływem przenikającego przez skórę promieniowania laserowego dochodzi do zniszczenia komórek tłuszczowych. Efekty odchudzania widać już po pierwszym zabiegu w postaci utraty centymetrów w obszarze zabiegowym.
 2. Lipokawitacja (z 210 zł na 105 zł)
  Działanie oparte na niszczeniu tkanki tłuszczowej za pomocą ultradźwięków oraz masażu próżniowego. Kawitacja jest jednym z najbardziej zaawansowanych i kompleksowych urządzeń ultradźwiękowych na rynku światowym.
 3. Endermologia LPG (30 min. – z 210 zł na 105 zł) (45min – z 265 zł na 132,5 zł) do zabiegu niezbędny jest kombinezon (można przyjść ze swoim lub zakupić na miejscu za 50 zł, w przypadku zakupu 10 zabiegów kombinezon gratis)
  Podczas zabiegu wykorzystujemy najnowszą technologię bezinwazyjnego kształtowania i modelowania sylwetki, redukcję tkanki tłuszczowej i walki z cellulitem a także zapewnia efekty ujędrnienia skóry.
 4. Rollmasaż (z 30 zł na 15 zł)
  Rollmasaż niezwykle skuteczny sposób na piękną i szczupłą sylwetkę. Polega na masowaniu całego ciała za pomocą drewnianych, wyprofilowanych rolek. Jedną z największych zalet rollmasażu jest duża redukcja cellulitu widoczna już po 4-5 zabiegach. Bardzo polecany dla pań, które pracują nad powrotem do dawnej figury oraz pragnącej otrzymać efekt wspaniałej sylwetki. Skóra odzyskuje sprężystość.
 5. Limfodrenaż (z 30 zł na 15 zł)
  Limfodrenaż: poprawia krążenie krwi i limfy, przyspiesza przemianę materii, redukuje tkankę tłuszczową, likwiduje cellulit, zmniejsza obwód ciała w takich partiach jak uda, brzuch, biodra, pośladki. Co więcej taki zabieg przeciwdziała powstawaniu żylaków, likwiduje obrzęki i usuwa zalegającą wodę w opuchniętych kończynach. Usprawnia działanie układu limfatycznego, bo krążąca po organizmie limfa gromadzi substancje toksyczne i odprowadza je do węzłów chłonnych, dalej z kolei do nerek, aż w końcu usuwa je z organizmu.
 6. Vacu bieżnia/ vacu rower (z 44 zł na 22 zł)
  Urządzenie treningowe składające się z bieżni lub roweru zamkniętego w kapsule z podciśnieniem. Dzięki wykorzystaniu niewielkiego podciśnienia oraz wykonując typowe, mało forsowne ćwiczenia fizyczne spala się czterokrotnie szybciej tkankę tłuszczową zwłaszcza w częściach ciała: brzuch, uda, pośladki.

Opis:

Studio Lejdis powstało dla Pań, aby wspierać ich walkę z utratą zbędnych kilogramów oraz w modelowaniu sylwetki. Pomocne są w tym dostępne na miejscu innowacyjne, profesjonalne urządzenia, które przy małym wysiłku dają spektakularne efekty. W przyjemnym gronie Lejdis można skorzystać z zabiegów redukujących zbędną tkankę tłuszczową, cellulit, czy liftingujących ciało.

Dane:

Studio Modelowania Sylwetki Lejdis Agnieszka Tietz
ul. Zbożowa 7b
Toruń
576402909
lejdistorun@wp.pl
www.lejdis.org.pl