Monika Balewska Stocka – Gabinet Psychologiczny

Oferta:

 1. Konsultacja psychologiczna dzieci i młodzieży (czas trwania spotkania = 50 min)
  Cena podstawowa – 160 zł
  Cena promocyjna – 80 zł
 2. Konsultacja psychologiczna dorosłych (czas trwania spotkania = 50 min)
  Cena podstawowa – 160 zł
  Cena promocyjna – 80 zł
 3. Konsultacja psychologiczna środowiskowa (dojazd do miejsca zamieszkania na terenie Torunia) czas trwania = 90 min + dojazd
  Cena podstawowa – 300 zł
  Cena promocyjna – 150 zł

Opis:

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Już w trakcie studiów wiedziałam, że na stałe będę chciała związać swą ścieżkę zawodową z dziećmi i młodzieżą. Odbywałam kolejne staże na Oddziale Klinicznym Psychiatrii Młodzieży II Kliniki Psychiatrii CM UMK w Toruniu. Po uzyskaniu dyplomu kontynuowałam swoje zainteresowania w dziedzinie psychiatrii dziecięco- młodzieżowej w ramach wolontariatu, głównie jako co-terapeutka w terapii grupowej oraz terapii rodziny.

Pracowałam na stanowisku psychologa w Środowiskowych Domach Samopomocy, jednocześnie uzupełniając swoje kwalifikacje, uzyskując certyfikowaną wiedzę w zakresie diagnozy psychologicznej, posługiwania się testami psychometrycznymi. Ukończyłam studia podyplomowe w zakresie terapii zajęciowej oraz pedagogiki.

Obecnie pracuję w Ośrodku Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży w Toruniu, gdzie prowadzę konsultacje psychologiczne, diagnostyczne oraz przeprowadzam wizyty środowiskowe. Współpracuję również z placówkami oświatowymi, wspomagając dzieci i młodzież szkolną, szczególnie w miejscach gdzie dostępność do wsparcia psychologicznego jest utrudniona.

Obecnie jestem w trakcie studiów podyplomowych z Psychoterapii Poznawczo- Behawioralnej Uniwersytetu SWPS pod kierownictwem dr hab. Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej.

Dane:

Monika Balewska Stocka – Gabinet Psychologiczny
ul. Słowackiego 72
792 545 559
balewska.monika@gmail.com
Facebook

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *