Copernicus Pizza

Oferta:

CopernicusPizza.pl

WEEKEND ZA PÓŁ CENY 20-22.10.2023 r. 

Oferta ważna w dostawie, na wynos i w dostawie, dowóz będzie realizowany z Copernicus Pizza w Toruniu, ul. Narcyzowa 80

Rabat dotyczy wybranych małych zapiekanek o pojemności aż 1000ml:

  • PAPAY Makaron Pennine (penne – rurki), sos śmietanowy, Szpinak, Pieczarki, zapiekane serem – cena 15zł | cena przed rabatem 30 zł
  • KOPERNIK NA FARMIE Makaron Pennine (penne – rurki), sos pomidorowy,  boczek, kiełbasa, cebula czerwona, papryka, zapiekane serem – cena 15 zł | cena przed rabatem 30 zł
  • KOZAK Makaron Pennine (penne – rurki), sos pomidorowy , Salami, Cebula czerwona, Papryka, Papryka jalapeno, zapiekane serem – cena 15 zł | cena przed rabatem 30 zł

Minimalne zamówienie to 2 zapiekanki


UWAGA!


Z uwagi na zwiększony ruch podczas całej akcji Toruń za pół ceny, nie przyjmujemy zamówień na konkretna godzinę oraz informujemy że czas realizacji w dostawie może się zwiększyć nawet do 1-3 godzin, przy odbiorze osobistym na wynos będzie dużo szybciej. Do wybranych zapiekanek nie robimy żadnych podmian składnikowych. Zamówienia przez portale do zamawiania jedzenia nie biorą w tej akcji udziału oraz zamówienia bezpośrednio przez naszą stronę WWW również nie.


OFERTA OBOWIĄZUJE TYLKO PRZY PŁATNOŚCI GOTÓWKĄ I TYLKO W ZAMÓWIENIU TELEFONICZNYM!!

Koszt dostawy: 12zł

Oferta dostępna: na miejscu, na wynos, na dowóz.

Opis:

Witamy w naszej pizzerii z tradycjami, która jest już ponad 9 lat na rynku polskim.

Pizzeria Copernicus Toruń to wyjątkowa pizza o niezapomnianym smaku wypiekana z pasją specjalnie dla Państwa. Do Państwa dyspozycji są dania włoskie, polskie jak i amerykańskie z największa pizza w Toruniu – Gigant 71cm.

Nasi klienci mogą zamówić pizze przez Internet i przez telefon z gwarancja szybkiego dowozu oraz zapłacić kartą bezpośrednio u kierowcy.

Naszą wizytówką jest smak najlepszej pizzy w Toruniu i zadowolenie Państwa podniebienia inne pizzerie Toruń tego nie mają! Pizzeria Copernicus Toruń ma największe PROMOCJE w Toruniu! Mundurowi! Studenci! Stali klienci! Rodziny z Dziećmi! Karta rodziny! Karta seniora! Uczniowie! DOCENIAMY KAŻDEGO!

Copernicus Pizza Toruń jest tym czego Państwo Szukacie. Najsmaczniejsza Pizza i dania na dowóz Toruń! Zapraszamy już dziś!
Nasz lokal otwarty jest codziennie od 12:00 do 23:00!

Za co lubimy zapiekanki makaronowe?

Powód 1

Zdrowie. Dziś niemal każdy zwraca uwagę na zdrowe potrawy. Najlepiej gdyby odchudzały, dbały o młody wygląd, piękną skórę, dobry wzrok i chroniły przed rakiem. Zapiekanki potrafią to wszystko, pod warunkiem, że zadbamy o odpowiedni dobór składników. Przede wszystkim jednak zapiekanie ma jedną prozdrowotną zaletę. Z naczynia nic nie ucieka, a to znaczy, że wszystkie bogate w witaminy i składniki odżywcze soki zostaną w daniu.

Danie, zapiekanka. Jest smaczne, sycące, tanie i doskonałe zarówno na zimne, jak i ciepłe dni. Można je zrobić niemal ze wszystkiego, a za każdym razem mamy ochotę na dokładkę.

Powód 2

Smak. Nie wiemy jak to działa, ale zrumienione, gorące danie z przypieczonym serem zawsze smakuje lepiej niż zwykły obiad. Już sam sposób podania sprawia, że zaostrza nam się apetyt. Dymiące forma z zapiekanką, delikatnie chrupiący wierzch pękający pod ostrzem noża, ciągnący się ser przy nakładaniu, aromat składników… to po prostu musi smakować dobrze. I smakuje, zarówno w chwili podania, na zimno, jak i odgrzane na drugi dzień w pracy. 

Życzymy Smacznego! 🙂

Dane teleadresowe:
Adres: ul.Narcyzowa 80 (wrzosy)
miasto: Toruń 87-100
tel. kom.: 515357557
email: copernicuspizza@gmail.com
strona WWW: www.copernicuspizza.pl
FB: www.facebook.com/copernicuspizza

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *