Studio Kobiet Lubicz

Oferta:

1. RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA
1 zabieg na twarz, szyję i dekolt = 600 zł zamiast 1200 zł

To jeden z najnowocześniejszych zabiegów liftingujących skórę twarzy, szyi i dekoltu. Połączenie technologii mikronakłuć z Bi-polarną falą radiową uruchamia procesy regeneracyjne, pobudza produkcję kolagenu i elastyny, dzięki czemu skóra jest odmłodzona już po 1 zabiegu!

2. KRIOLIPOLIZA PADOWA z prądami Ems i falą uderzeniową 
1 zabieg = 525 zł zamiast 1050 zł

Jedyne w Północnej Polsce urządzenie do wymrażania tkanki tłuszczowej posługujące się jednocześnie 3 technologiami:

– KRIOLIPOLIZA – wymrażanie komórek tłuszczowych za pomocą 4 dużych padów – bez zasysania – 4 partie ciała wymrażamy teraz w jedną godzinę np. cały brzuch

– PRĄDY EMS – przyspieszają otwieranie się błon komórek tłuszczowych i o 30% zwiększają efektywność wymrażania. Silnie ujędrniają skórę. 

– FALA UDERZENIOWA – to bardzo intensywny masaż, który przywraca prawidłowe ukrwienie, drenuje  i zapobiega powstawaniu zbryleń tkanki tłuszczowej

3. ZABIEG MASAŻU PODCIŚNIENIOWEGO Z WYSZCZUPLAJĄCYM LASEREM 
1 zabieg 60 minut = 180 zł zamiast 360 zł

To najnowocześniejsza masażu podciśnieniowego z wyszczuplającym laserem i światłem LED. Jest to ukochany zabieg gwiazd i celebrytek a polecają go renomowane kliniki w Polsce i na świecie. Jest to opatentowana technologia, która polega na pracy głowic masujących posiadającymi liczne otwory, tworzące multimikrostymulację, która działa precyzyjnie i dogłębnie na każdy milimetr skóry. 

4. ZABIEG WYSZCZUPLAJĄCY Z UŻYCIEM NAJSILNIEJSZYCH NA RYNKU ULTRADŹWIĘKÓW
1 zabieg 90 minut 525 zł zamiast 1050 zł  

Pozwala na zmniejszenie obwodów ciała o kilka centymetrów bezpośrednio po zabiegu. Już nie musisz czekać na efekty! Zabieg polecany jest osobom zmagającym się z miejscowo nagromadzoną tkanką tłuszczową – najczęściej na brzuchu, biodrach, boczkach, udach kiedy aktywny tryb życia i dieta nie przynoszą zadowalających efektów.

5. ZABIEG LIPOLIZY LASEROWEJ potocznie nazywany lipolaserem
1 zabieg = 65 zł zamiast 130 zł

Urządzenie za pomocą zimnego lasera nam pomaga pozbyć się zbędnych centymetrów w obwodach zmniejszając wielkość komórek tłuszczowych. Zabieg daje możliwość wyszczuplenia jednocześnie brzucha, ud oraz podbródka. 

Ilość zabiegów do wykupienia dowolna.

Opis:

STUDIO KOBIET LUBICZ to wyjątkowe i kameralne miejsce tylko dla kobiet z najszerszą ofertą stacji treningowych oraz zabiegów na twarz i ciało w Toruniu i okolicy. To miejsce o niepowtarzalnym klimacie, w którym od 7 lat z ogromnymi sukcesami odchudzamy kobiety w przyjemny i relaksujący sposób.
To zakątek dla Kobiet w każdym wieku, z różnym bagażem doświadczeń, z różnymi problemami, ale z jednym, podobnym celem – potrzebą zmiany czegoś w sobie!

Dane:

STUDIO KOBIET LUBICZ
UL. POLNA 7, 87-162 LUBICZ GÓRNY
TEL. 513 330 164
kontakt@studiokobietlubicz.pl
www.studiokobietlubicz.pl

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *