CKK JORDANKI i IMPRESARIAT ARTYSTYCZNY „IMPART” MIECZYSŁAW WATZA

Oferta:

  1. 20 biletów w cenie po 50 zł na koncert A. Sikorowskiego, który odbędzie się 30 listopada 2023. Bilety w sektorze V, rzędy V i VI: https://biletyna.pl/event/sector/id/763981.
    Więcej informacji o wydarzeniu: https://jordanki.torun.pl/event/andrzej-sikorowski-z-zespolem-torun-2/
    Wydarzenie we współpracy z IMPRESARIATEM ARTYSTYCZNYM „IMPART” MIECZYSŁAW WATZA.
  2. Zwiedzanie obiektu CKK Jordanki dnia. 22.10.2023 roku w godz. 12-13 = w cenie regularniej 5 zł, w ramach akcji za 2,5 zł
  3. Zwiedzanie obiektu CKK Jordanki dnia. 20.10.2023 roku w godz. 18-19 = w cenie regularniej 5 zł, w ramach akcji za 2,5 zł

Opis:

Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki oraz Impresariat Artystyczny Impart w ramach akcji Toruń za pół ceny zapraszają na koncert Andrzeja Sikorowskiego 30 listopada o godz. 19:00. Artysta wystąpi, z jubileuszowym koncertem pt. „50 lat na estradzie”. Andrzej Sikorowski to wybitna osobowość polskiej sceny muzycznej – poeta, kompozytor, autor tekstów, piosenkarz i gitarzysta, niekwestionowany lider grupy „Pod Budą”, felietonista, twórca utworów do filmów i spektakli teatralnych, laureat wielu nagród i wyróżnień oraz odznaczeń państwowych.

Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki zaprasza również do zwiedzania obiektu wraz z przewodnikiem, który oprowadzi Państwa po niedostępnych na co dzień miejscach w naszym budynku oraz opowie jego historię. Serdecznie zapraszamy. 

Dane:

Centrum Kulturalno- Kongresowe Jordanki sp. z o.o.
Aleja Solidarności 1-3
87-100 Toruń
jordanki.torun.pl

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *