Nova Figura Toruń Skarpa & Dietetyk Aleksandra Ziemska

Oferta:

 1. Pierwsza konsultacja dietetyczna z Dietetyk Aleksandra Ziemska (60 minut)
  Cena przed promocją 190 zł → cena po promocji 95 zł.
 2. Jeden zabieg Kriolipolizy, 2 głowice – kriolipolizę poleca się osobom będącym na diecie, ćwiczącym i w dalszym ciągu borykających się z miejscowym nadmiarem tłuszczu. Zabieg w naszym studio wykonujemy na urządzeniu z 4 głowicami chłodzącymi, dzięki czemu daje to możliwość indywidualnego dostosowania do potrzeb obszaru zabiegowego. Dużym atutem tej metody jest to, iż zabieg można wykonywać raz w miesiącu. Najczęściej pełna seria zamyka się w 3 wizytach. Daje to szansę na redukcję nawet do 40% komórek tłuszczowych w miejscu zabiegu.
  Cena przed promocją 450 zł → cena po promocji 225 zł
  Sugerowana liczba zabiegów: 3
  Zabieg wykonujemy raz w miesiącu.
 3. MagShape – 30 minutowy zabieg odpowiada nawet kilku godzinom ćwiczeń. W zależności od ustawienia parametrów mięśnie pobudzane są do wykonania 49500 skurczów w ciągu pół godziny, co jest nieosiągalne w przypadku tradycyjnych ćwiczeń.
  Cena przed promocją 500 zł → cena po promocji 250 zł.
  Sugerowana liczba zabiegów: 6
  Zabieg wykonujemy co 2,3 dni.
 4. Roll Shaper 60 minut
  Pomaga poczuć się lepiej po stresującym dniu w pracy. Uwielbiany przez kobiety. W czasie masażu odczuwa się relaks, a tuż po – energię do działania. Poddawana masażowi skóra staje się bardziej jędrna i elastyczna.
  Cena przed promocją 40 zł → cena po promocji 20 zł.
  Sugerowana liczba zabiegów: 8-12.
  Zabieg wykonujemy co 2,3 dni.

Opis:

Nova Figura & Dietetyk Aleksandra Ziemska to metoda na skuteczne odchudzanie

Naszą misją jest wspieranie Kobiet w walce z niedoskonałościami i kompleksami. Poprzez dbanie o zdrowy styl życia, aktywność fizyczną i zbilansowane odżywianie, motywujemy do większej uważności na własne potrzeby. Tworząc przyjacielską atmosferę, dajemy przestrzeń do wzajemnych inspiracji. Główną koncepcją Nova Figura jest oferowanie kompleksowej oferty usług w realizacji celów związanych z odchudzaniem, poprawą zdrowia, kondycji fizycznej, wyglądu sylwetki, a przez to także samopoczucia. Nasza strategia opiera się na holistycznym podejściu, łączącym w sobie wiedzę z zakresu dietetyki, kosmetologii i fizjoterapii z wieloletnim doświadczeniem w branży wellness & beauty.

Dane:

Nova Figura Toruń Skarpa & Dietetyk Aleksandra Ziemska
Szosa Lubicka 168L; 87-100 Toruń
505-838-811
recepcja@novafigura.pl
www.novafigura.pl
Facebook
Instagram

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *