Salon optyczny Family Optic – CH Toruń Plaza

Oferta:

  1. -50% od ceny regularnej na oprawy korekcyjne, przy zakupie pełnych okularów korekcyjnych (oprawa korekcyjna + para szkieł okularowych)
  2. -50% od ceny regularnej na drugie opakowanie soczewek marki Monovision
  3. -50% od ceny regularnej na okulary przeciwsłoneczne, przy zakupie okularów przeciwsłonecznych o wartości min. 150 zł

    Rabaty nie łączą się z innymi promocjami, rabatami i akcjami specjalnymi oraz Kartą Stałego Klienta. Szczegóły u doradcy w salonie.

Dodatkowe rabaty:

  • Badanie wzroku u optometrysty za 29 zł. Dotyczy badania pod kątem okularów korekcyjnych. Szczegóły w salonie.
  • Drugie szkła za 1 zł, przy zakupie dwóch par okularów korekcyjnych. Szczegóły w salonie.
  • Szkła do komputera do -40%. Szczegóły w salonie.

Opis:

Family Optic to sieć nowoczesnych salonów optycznych w całej Polsce i sklep internetowy. W naszych salonach zbadasz wzrok, dobierzesz okulary i soczewki kontaktowe oraz skorzystasz z porad stylisty okularowego. Dodatkowo w sklepie internetowym zakupisz okulary, soczewki i akcesoria oraz przymierzysz okulary w wirtualnej przymierzalni. Family Optic to miejsce, w którym możesz w pełni zaufać specjalistom. Doskonale znamy potrzeby klientów, bowiem od ponad 17 lat – jako firma Avenir Medical Poland – właściciel marki Twoje Soczewki – dbamy o zdrowe oczy naszych pacjentów i klientów każdego dnia.

Tworząc markę Family Optic analizowaliśmy potrzeby naszych klientów, aby stworzyć miejsce idealnie dostosowane do ich potrzeb. Chcielibyśmy, aby klienci, którzy zaufali marce Twoje Soczewki, mogli dostać od nas jeszcze więcej – kompleksową opiekę na najwyższym poziomie oraz duży wybór okularów korekcyjnych, przeciwsłonecznych i soczewek kontaktowych renomowanych marek.

W Family Optic stawiamy na wykwalifikowaną kadrę i najwyższej jakości sprzęt. Stale rozszerzamy sieć profesjonalnych gabinetów, w których każdy będzie mógł kompleksowo zbadać swój wzrok. Dzięki temu jesteśmy miejscem, w którym profesjonalnie dobieramy idealną metodę korekcji wzroku, również dla dzieci i osób starszych. Naszym nadrzędnym celem jest zapobieganie rozwojowi krótkowzroczności już od najmłodszych lat.

W naszej ofercie znajdziesz dodatkowe usługi, jak pakiet All Inclusive czy program wymiany szkieł u dzieci przy zmieniającej się wadzie wzroku. Pozwolą one cieszyć się wymarzonymi okularami przed długi czas. W salonach Family Optic możesz liczyć na profesjonalny dobór opraw pod okiem stylistów okularowych. Nasi specjaliści zadbają też o prawidłowy dobór soczewek kontaktowych i nauczą prawidłowego korzystania z nich na co dzień. Jesteśmy wdzięczni za zaufanie, jakim obdarzyły nas już tysiące klientów. Pragniemy, aby w Family Optic każdy czuł się profesjonalnie zaopiekowany.

https://familyoptic.pl/uslugi-optyczne.html

https://familyoptic.pl/badanie-wzroku.html

Dane:

Salon Family Optic
CH TORUŃ PLAZA
ul. Broniewskiego 90
87-100 Toruń
tel. 56 470 46 93
www.familyoptic.pl


0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *