Elight Kosmetologia Estetyczna

Oferta:

 1. Radiofrekwencja Mikroigłowa – twarz, szyja, dekolt | 500 zł zamiast 1000 zł
 2. Kriolipoliza – nieinwazyjny zabieg wymrażający tkankę tłuszczową.
  1 partia | 150 zł zamiast 300 zł,
  2 partie | 300 zł zamiast 600 zł.
 3. Kwasy medyczne – zabieg na twarz | 125 zł zamiast 250 zł.
 4. Epilacja Laserowa – wybrana partia ciała:
  łydki/bikini | 125 zł zamiast 250 zł,
  pachy | 100 zł zamiast 200 zł.

Opis:

Nasz gabinet znajduje się w lewobrzeżnej dzielnicy Torunia – Stawki. Tworzy go zespół profesjonalistów, ludzi z pasją, którzy ciągle pogłębiają swoją wiedzę i umiejętności, aby sprostać Państwa oczekiwaniom. Gabinet prowadzony jest przez mgr kosmetologii, absolwentkę Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy, Marie Engamn Aesthetic Academy i Broadway Beauty College, która w swojej pracy wykorzystuje głównie najnowsze osiągnięcia z zakresu kosmetologii.

Jesteśmy licencjonowanym gabinetem producenta polskich laserów i urządzeń kosmetologicznych firmy Laser HI-TECH W gabinecie posiadamy silne i wszechstronne polskie lasery medyczne z innowacyjnymi systemami VPL, SHR, Nd:Yag Q-switch, Nd:Yag Long Pulse, urządzenie z falami radiowymi RF THERMOCOOL, Frakcyjną Radiofrekwencję Mikroigłową, Plazmę SKIN, Kriolipolizę i inne.

Wszystkie używane przez nas urządzenia posiadają certyfikat medyczny w klasie bezpieczeństwa „3B”. Nasze zabiegi to połączenie profesjonalizmu, najnowocześniejszego sprzętu oraz kosmetyków nowej generacji. Zapraszamy każdego, kto chce poprawić wygląd i kondycje skóry, niezależnie od płci i wieku.

Dane:

Elight Kosmetologia Estetyczna

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *