Studio Modelowania Sylwetki Lejdis

Oferta:

 1. Zabieg EMS (z 200 zł na 100 zł)
  To półgodzinny zabieg, podczas którego mięśnie pracują w sposób 100% efektywny kurcząc się i rozkurczając aż 20 000 razy. To tyle skurczy, ile człowiek jest w stanie wykonać w czasie 88 półgodzinnych treningów (brzuszki lub przysiady) na maksimum swoich możliwości.
 2. Lipolaser – jedna partia ciała (8 padów) (ze 120 zł na 60 zł), dwie partie ciała (16 padów) (ze 170 zł na 85 zł)
  Lipolaser jest zimnym laserem diodowym,pod wpływem przenikającego przez skórę promieniowania laserowego dochodzi do zniszczenia komórek tłuszczowych. Efekty odchudzania widać już po pierwszym zabiegu w postaci utraty centymetrów w obszarze zabiegowym.
 3. Lipokawitacja (ze 190 zł na 95 zł)
  Działanie oparte na niszczeniu tkanki tłuszczowej za pomocą ultradźwięków oraz masażu próżniowego. Kawitacja jest jednym z najbardziej zaawansowanych i kompleksowych urządzeń ultradźwiękowych na rynku światowym.
 4. Endermologia LPG (30 min. – ze 190 zł na 95 zł) (45min – z 240 zł na 120 zł) do zabiegu niezbędny jest kombinezon (można przyjść ze swoim lub zakupić na miejscu za 50 zł, w przypadku zakupu 10 zabiegów kombinezon gratis)
  Podczas zabiegu wykorzystujemy najnowszą technologię bezinwazyjnego kształtowania i modelowania sylwetki, redukcję tkanki tłuszczowej i walki z cellulitem a także zapewnia efekty ujędrnienia skóry.
 5. Rollmasaż (z 28 zł na 14 zł)
  Rollmasaż niezwykle skuteczny sposób na piękną i szczupłą sylwetkę. Polega na masowaniu całego ciała za pomocą drewnianych, wyprofilowanych rolek. Jedną z największych zalet rollmasażu jest duża redukcja cellulitu widoczna już po 4-5 zabiegach. Bardzo polecany dla pań, które pracują nad powrotem do dawnej figury oraz pragnącej otrzymać efekt wspaniałej sylwetki . Skóra odzyskuje sprężystość.
 6. Limfodrenaż (z 28 zł na 14 zł)
  Limfodrenaż: poprawia krążenie krwi i limfy, przyspiesza przemianę materii, redukuje tkankę tłuszczową, likwiduje cellulit, zmniejsza obwód ciała w takich partiach jak uda, brzuch, biodra, pośladki. Co więcej taki zabieg przeciwdziała powstawaniu żylaków, likwiduje obrzęki i usuwa zalegającą wodę w opuchniętych kończynach. Usprawnia działanie układu limfatycznego, bo krążąca po organizmie limfa gromadzi substancje toksyczne i odprowadza je do węzłów chłonnych, dalej z kolei do nerek, aż w końcu usuwa je z organizmu.
 7. Vacu bieżnia/ vacu rower (z 40 zł na 20 zł)
  Urządzenie treningowe składające się z bieżni lub roweru zamkniętego w kapsule z podciśnieniem. Dzięki wykorzystaniu niewielkiego podciśnienia oraz wykonując typowe, mało forsowne ćwiczenia fizyczne spala się czterokrotnie szybciej tkankę tłuszczową zwłaszcza w częściach ciała: brzuch, uda, pośladki.

Opis:

Studio Lejdis powstało dla Pań, aby wspierać ich walkę z utratą zbędnych kilogramów oraz w modelowaniu sylwetki. Pomocne są w tym dostępne na miejscu innowacyjne, profesjonalne urządzenia, które przy małym wysiłku dają spektakularne efekty. W przyjemnym gronie Lejdis można skorzystać z zabiegów redukujących zbędną tkankę tłuszczową, cellulit, czy liftingujących ciało.

Dane:

Studio Modelowania Sylwetki Lejdis Agnieszka Tietz
ul. Zbożowa 7b
Toruń
576402909
lejdistorun@wp.pl
www.lejdis.org.pl

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *