5.10.15.

WEEKEND ZA PÓŁ CENY 11-13.10.2019 r.

50% na kolekcję jesień – zima

Sklep dla dzieci: na każdą okazję
W sklepie 5.10.15. znajdziesz odzież dla dzieci na każdą okazję. Kupisz produkty dla chłopców i dziewczynek, niemowlaków i dzieci trochę starszych. Przemyślane, dobrze zaprojektowane i starannie uszyte ubranka dziecięce sprawdzą się zarówno na co dzień jak i w trakcie ważnych rodzinnych wydarzeń. Przekonaj się, jak ciekawe są nasze propozycje.
————————————————————————————————————————————–
Marka 5.10.15. ponad 25 lat ze szczególną uwagą i z myślą o dzieciach tworzy kolekcje odzieży i obuwia, w których łączy słodki, ujmujący i energetyczny świat dziecka z nowoczesnym światem mody.
Najmłodsi szybko się rozwijają i rosną, dlatego naszą odzież dopasowujemy do poszczególnych faz ich rozwoju. Oferujemy szeroki wybór wygodnych i komfortowych ubrań dla dzieci do 12 roku życia.
W naszych kolekcjach znajdziesz ubrania w stylu formalnym, casualowym oraz sportowym co umożliwia stworzenie kompletnej, dziecięcej szafy.
Wiemy, że świat dziecka jest wesoły, beztroski oraz pełen marzeń. Projektowane przez nas ubrania idealnie pasują do ich barwnego otoczenia. Nowoczesne i zabawne nadruki, modne kolory i formy oraz ciekawe dodatki to idealne elementy do łączenia w stylizacje.
Starannie podchodzimy do wyboru tkanin, ponieważ wygoda naszych małych Klientów jest dla nas najważniejsza.
Doceniają nas rodzice i ich pociechy. Jesteśmy jedną z największych sieci odzieżowych dla dzieci w Polsce z ponad 220 sklepami, która stale się rozwija.

Dane teleadresowe:

5.10.15.
Centrum Handlowe Plaza
ul. Broniewskiego 90
87-100 Torun

Centrum Handlowe Nowe Bielawy
ul. Olsztyńska 8
87-100 Toruń

https://www.51015kids.eu/