AUTO CZAR

WEEKEND ZA PÓŁ CENY 11-13.10.2019 r.

1.  Komputerowa zbieżność kół – 3D

Najprościej mówiąc, zbieżność jest to kąt położenia kół jednej osi względem siebie. Parametr ten może być regulowany w każdym samochodzie. Decyduje on w dużej mierze o stabilności przy jeździe na wprost, kierowalności w zakrętach oraz zużyciu opon. Zbieżność jest zawsze kompromisem pomiędzy jakością prowadzenia a zużyciem paliwa oraz opon.

100zł/ po rabacie 50zł

2.  Usługa wymiany oleju w samochodzie

Częstotliwość wymian oleju silnikowego ma wpływ na trwałość jednostki napędowej, poziom jej awaryjności, zużycie paliwa i trwałość osprzętu. Chcesz zapewnić silnikowi długie życie? Dbaj o jego smarowanie – wymieniaj olej.

60zł/ po rabacie 30zł

3.  Diagnozowanie zawieszenia pojazdu

Zawieszenie samochodu jest tym układem, od którego poprawnego działania zależy: bezpieczeństwo jazdy, kierowalność pojazdu, trwałość i niezawodność innych zespołów, komfort jazdy pasażerów oraz stan przewożonych towarów. W celu określenia stanu technicznego układu zawieszenia należy:
– ocenić luzy występujące w połączeniach (przeguby, sworznie, łożyskowanie),
– ocenić stan i sztywność elementów sprężystych zawieszenia,
– sprawdzić stan i stopień tłumienia elementów tłumiących (amortyzatorów),
– ocenić opory tarcia związane z ruchem zawieszenia.

20zł/ po rabacie 10zł

PHU Auto Czar Stacja Kontroli Pojazdów i Auto Serwis  przy ul. Poznańskiej 234  powstała w roku 2018.
Nowoczesny i świetnie wyposażony Auto Serwis z doświadczonymi fachowcami czeka na państwa, służy fachowa radą i usługami napraw pojazdów na wysokim poziomie. Świadczymy usługi:
– Przeglądy rejestracyjne (okresowe)
– Diagnostyka komputerowa
– Serwis klimatyzacji
– Naprawy bieżące
– Geometria 3D
– Wulkanizacja

Oferujemy profesjonalne usługi w połączeniu z naszą stacja kontroli pojazdów na której możemy zweryfikować i dokładnie sprawdzić twój pojazd. Korzystamy z profesjonalnego nowego sprzętu diagnostycznego, jako nieliczni w Toruniu wykonujemy ustawienie geometrii pojazdów w systemie 3D. Współpracujemy z solidnymi dostawcami części samochodowych wiec zorganizujemy dla was wszystkie części i materiału do naprawy i obsługi waszego auta. Zapraszamy naszych klientów na pyszną kawę. Oferta ważna od 7-31.10.2019r  Wymagana wcześniejsza rezerwacja telefoniczna.

Dane teleadresowe:
PHU „AUTO CZAR”
Cezary Ihnatowicz
87-100 Toruń
ul. Poznańska 234
tel 798-613-613  798-614-614
Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów
Auto Serwis