Gabinet Kosmetologii Estetycznej i Makijażu Permanentnego Upiększarnia Dorota Rybarczyk

1. Makijaż permanentny brwi metodą łączoną
Mistrzowski, Indywidualnie zaprojektowany makijaż permanentny w wykonaniu Doroty Rybarczyk. Polega na perfekcyjnym wymodelowaniu łuku brwiowego oraz zaimplantowaniu pigmentu metodą łączącą technikę cieniowania oraz technikę włoskową. Metoda łączona pozwala na uzyskanie niezwykle realistycznego efektu do złudzenia przypominającego naturalne brwi. Makijaż wykonany aparaturą Long Time Liner. W cenę wliczone są dwie sesje zabiegowe w odstępie miesięcznym.

2. STYLEYE lifting oka 3D
Technologia STYLEYE lifting oka 3D to pierwsze i jedyne urządzenie dedykowane do liftingu okolic oczu. Zabieg zmniejsza obrzęki, redukuje zmarszczki, silnie odżywia okolicę oczu, likwiduje cienie pod oczami. Pozwala na uzyskanie efektu bezoperacyjnego liftingu z przyjemnymi doznaniami oraz natychmiastowym efektem!

3. Infuzja tlenowa
Infuzja tlenowa to przyjemny, bezbolesny zabieg odmładzający skórę oparty na technologii tlenu hiperbarycznego za pomocą którego dostarcza się w głąb skóry aktywne składniki. Ze względu na skuteczność oraz natychmiastowy efekt określana mianem zabiegu gwiazd. Infuzja tlenowa to 1,5h relaksu w pełnej procedurze zabiegowej obejmującej twarz, szyję oraz dekolt.

4. Pudrowa stylizacja brwi
Nowoczesna i trwała metoda stylizacji brwi polegająca na perfekcyjnym wymodelowaniu kształtu łuku brwiowego oraz naturalnej koloryzacji brwi. Zabieg pozwala na uzyskanie bardziej precyzyjnego oraz trwałego efektu niż po hennie tradycyjnej.

5. Nitkowanie
Nitkowanie ( threading ) jest metodą depilacji za pomocą bawełnianej nici, od dawna praktykowaną w Indiach, Chinach i krajach arabskich. Ten skuteczny i bezpieczny sposób usuwania owłosienia dedykowany jest dla okolicy twarzy – policzków, brody, górnej wargi oraz brwi. Nie powoduje podrażnień naskórka nawet w przypadku skóry szczególnie wrażliwej.

Upiększarnia to gabinet, który od ponad 14 lat pomaga zachować zdrowie i młodość oraz czyni kobiety szczęśliwszymi wydobywając i podkreślając ich naturalne piękno. W Upiększarni profesjonalizm oferowanych procedur oparty jest na wieloletnim doświadczeniu, wykształceniu, kreatywności i empatii. Nowoczesne aparatury zabiegowe oraz najwyższej jakości kosmetyki, zapewniamy pełne bezpieczeństwo oraz higienę wykonywanych zabiegów.

Założycielka Upiększarni Dorota Rybarczyk jest linergistką, Mistrzynią Polski w Makijażu Permanentnym, kosmetologiem z kilkunastoletnim doświadczeniem, działaczką na rzecz kobiet. Zawodowo już od ponad 19 lat zajmuje się makijażem permanentnym, specjalistyczną pielęgnacją twarzy, kosmetologią onkologiczną oraz edukacją zawodową przyszłych kosmetologów i linergistów mi. w Centrum Szkoleniowym Upiększarnia.

Gabinet Kosmetologii Estetycznej i Makijażu Permanentnego Upiększarnia oraz Centrum Szkoleniowe mieści się obecnie w Małej Nieszawce – malowniczej miejscowości oddalonej tylko 5 minut od centrum Torunia.
Na naszych Gości czeka własny parking, klimatyzowane pomieszczenia oraz pyszna kawa

Serdecznie zapraszamy.

Dane teleadresowe:
Gabinet Kosmetologii Estetycznej i Makijażu Permanentnego Upiększarnia Dorota Rybarczyk
ul. Toruńska 13b
87-103 Mała Nieszawka
tel. +48 56 650 82 60
tel. 500 062 012
biuro@upiekszarnia.pl
www.upiekszarnia.pl
facebook.com/Upiekszarnia