Avocado Studio Urody

WEEKEND ZA PÓŁ CENY 11-13.10.2019 r.

1. Mikrodermabrazja diamentowa
Mikrodermabrazja jest zabiegiem oczyszczającym, polegającym na złuszczaniu naskórka. To zabieg idealny dla osób, które borykają się z nadmiernym przetłuszczaniem się skóry, rozszerzonymi porami oraz zmarszczkami i bliznami. Po zabiegu skóra jest rozświetlona, gładka i elastyczna. Poprawia się także jej koloryt.
Cena oryginalna: 80zł
Cena po rabacie: 40zł

2. Eksfoliacja kwasami
Eksfoliacja kwasami polega na chemicznym złuszczeniu naskórka i jest zabiegiem oczyszczającym. Sprawia, że skóra odzyskuje odpowiedni koloryt, jest nawilżona, a naskórek staje się bardziej odporny na podrażnienia. Zabieg idealny dla osób z przebarwieniami.
Cena oryginalna: 140zł
Cena po rabacie: 70zł

3. Pakiet oczyszczająco-nawilżający
Zabieg indywidualnie dopasowany do klienta. Pierwszym krokiem jest oczyszczenie skóry, dostosowane do potrzeb naskórka, a następnie wprowadzenie składnika aktywnego w głąb skóry właściwej.
Cena oryginalna: 160zł
Cena po rabacie: 80zł

4. Zabieg z użyciem fal radiowych
Zabieg falami radiowymi przyczynia się do minimalizacji zmarszczek, redukcji obrzęków pod oczami. Użycie fal radiowych wpływa także na poprawę owalu twarzy.  Wykonując zabieg na ciało można zredukować tkankę tłuszczową, zmniejszyć problemy związane z cellulitem oraz modelować sylwetkę.
Cena oryginalna: twarz- 50zł, ciało- 100zł
Cena po rabacie: twarz- 25zł, ciało- 50zł

Wymagana wcześniejsza rezerwacja telefoniczna, liczba zabiegów ograniczona.

Dane teleadresowe:
Avocado Studio Urody
Adres: Koniuchy 7C/81
Numer telefonu: 883010494
E-mail: avocadostudiourody@gmail.com