POWSINOGA

WEEKEND ZA PÓŁ CENY 11-13.10.2019 r.

Właściciel agencji Artystycznej Powsinoga, Michał Tadeusz Gajewski na co dzień prócz organizowania i reklamowania wydarzeń kulturalnych, świadczy usługi doradcze, analityczne i konsultacyjne w zakresie doradztwa: medialnego, internetowego i logistycznego. W związku z tym zaprasza na spotkania do kawiarni Cafe pARTEr w CSW.
Przyjdź ze swoim problem, pomysłem lub inną kwestią. Powiedz czego potrzebujesz. Postaram się pomóc. W razie potrzeby „pożar zostanie ugaszony”.

1. Dobra Kawa z pianką w towarzystwie doradcy medialnego (Public Relations Manager) cena usługi konsultacyjnej 1 h – 100 zł netto plus 23% vat – w promocji 50 zł netto
2. Pyszna matcha z pianką w towarzystwie doradcy internetowego (Social Media Manager) cena usługi konsultacyjnej 1 h – 100 zł netto plus 23% vat – w promocji 50 zł netto
3. Piwo bezalkoholowe z pianką w towarzystwie organizatora imprez (Event Manager) cena usługi konsultacyjnej 1 h – 100 zł netto plus 23% vat – w promocji 50 zł netto

MIEJSCE ŚWIADCZENIA USŁUG – Cafe pARTer (Centrum Sztuki Współczesnej Toruń) Wały gen. Sikorskiego 13, Toruń

AGENCJA ARTYSTYCZNA POWSINOGA to firma bazująca na dobrych praktykach w biznesie.
Założycielem agencji oraz właścicielem zastrzeżonej nazwy marki POWSINOGA jest niejaki Michał Tadeusz Gajewski Jako menedżer Artystów, promotor czy producent koncertowy na przestrzeni ostatniej dekady brał udział w wielu wydarzeniach, których ilość oscyluje wokół tysiąca. Współpracuje z instytucjami kultury, fundacjami i artystami, agencjami oraz innymi zajawkowiczami. Angażuje się przede wszystkim przy akcjach wspierających sprzedaż oraz umacniających pozytywny wizerunek, czyli w szeroko pojętej reklamie i produkcji wydarzeń kulturalno-rozrywkowych oraz przy sprzedaży biletów nań.

Zakres działań ludzkich i nadludzkich w ofercie:

•    MARKETING – łączenie różnych obszarów wykorzystując i miksując narzędzia budowania oczekiwanego efektu, gdzie liczy się wyrazista identyfikacja, historia i język komunikacji – obsługa Google Moja Firma, Facebook Ads Manager, appki do edycji zdjęć i wideo.
•    ANALITYKA – badanie doradzanie, konstruktywna krytyka, wyłapywanie błędów i wypaczeń
•    DORADZTWO – pomaganie, uczenie pracy z mediami, przekazywanie know-how, reprezentowanie
•    PRODUKCJA – koordynacja, wskazywanie jak podejść do koncertów i nagrań audio-wizualnych
•    COPYWRITING – wymyślanie nazw, haseł, krótkich zajawek i dłuższych przekazów

Ostatnim sukcesem jest otrzymanie tytułu OSOBOWOŚĆ ROKU 2018 w dziedzinie kultury za organizację cyklu ekskluzywnych koncertów w Teatrze Letnim w Ciechocinku.

Dane teleadresowe:
POWSINOGA
87-100 Toruń 1

P.O. Box 77

mob: (48) 694 811 118|
faks: (56) 475 41 24
web: powsinoga.com
like: fb.com/powsinoga
mail: agencja@powsinoga.com