Czas na herbatę

WEEKEND ZA PÓŁ CENY 05-07.04.2019 r.

-50% na wybrany asortyment sklepu Czas na herbatę
Bywają momenty ciche, zadumane, refleksyjne, komponujące się z wygodnym fotelem, znakomitą lekturą i dźwiękami kojącej muzyki. Chwile roześmiane, kipiące energią. Urodziny, rocznice, święta… Życie jest pełne przyjemności. Czas na Herbatę to zachęta do ich smakowania.

Podróż po zakątkach niezwykłych smaków, rozpoczęła się w 1997 roku we Wrocławiu. Wtedy to dwoje ludzi, pełnych pasji i marzeń, Agata i Jakub Szurlej zapragnęli zmienić herbacianą rzeczywistość. Wiele lat odkrywania i eksperymentowania, pozwoliło marce Czas na Herbatę stworzyć bogatą ofertę herbat z najdalszych zakątków świata, wyróżniających się głębią smaku i aromatu, które w magiczny sposób zamieniają zwykłe momenty dnia codziennego w niezwykłe i wyjątkowe.

Herbacianą paletę barw, od białych przez zielone, żółte, czarne i czerwone, a nawet turkusowe i kwitnące, uzupełniają unikalne, tworzone przez nas receptury kompozycji herbacianych.
Bogactwo natury, pozwoliło dopełnić asortyment o wysokogatunkowe kawy, wiele rodzajów Yerba Mate, zdrowotne zioła, całą gamę przepysznych czekoladowych łakoci, konfitur czy owocowych syropów. Ofertę domykają niezbędne akcesoria: zaparzacze, filiżanki czy dzbanki, które w połączeniu z pozostałymi produktami mogą stanowić doskonały prezent na każdą okazję.

Zapraszamy Cię do świata wypełnionego smakami. Znajdź swój Czas na Herbatę.

Dane teleadresowe:

Czas na herbatę
Centrum Handlowe Bielawy
ul. Olsztyńska 8
87-100 Toruń
Atrium Copernicus
ul. Żółkiewskiego 15
87-100 Toruń
CH Plaza
ul. Broniewskiego 90
87-100 Toruń