Mamma Mia Pizzeria i Restauracja Włoska

„Luigi, figlio mio. Gdzie Ci będzie lepiej jak w domu?„ – Zapytała Moja Mamma kiedy oznajmiłem jej dziarsko, że wyruszam w nieznane. Wtedy nie mogła powiedzieć nic co zmieniło by moją decyzję. O ileż ciekawsze było przecież to czego jeszcze nie poznałem…

Wiele lat później ustatkowałem się, założyłem rodzinę, Polska stała się moim drugim domem. A jednak z czasem obudziła się i u mnie ta tęsknota za wolno toczącym się życiem włoskiej prowincji, rodzinnymi spotkaniami, długimi wieczorami spędzonymi ze znajomymi pod rozgwieżdżonym niebem Południowych Włoch.
Ciepło słońca na policzku, narodziny moich córek, wspólne chwile z rodziną. Przywołując w wspomnieniach te najwspanialsze chwile widzę też Włochy: miasta poruszające zmysły, kipiące dźwiękiem i kolorem, pełne energii, radości i cudów.

I tym właśnie co we Włoszech najlepsze pragnę podzielić się teraz z wami. Rodzinne, wielowiekowe, domowe przepisy prosto z serca Półwyspu Apenińskiego.  Do tego miłość, przyjaźń i dobra zabawa, czyli Pizzeria „Mamma Mia” – włoska tradycja, rodzinna atmosfera i polska gościnność! To nasz wspólny mały Neapol (wł. Nowe Miasto) w Wielkiej Nieszawce koło Torunia.

Wraz z całą rodziną, chcemy, by nasza kuchnia uświetniła Wasze spotkania z najbliższymi, żeby stała się okazją do zapoznania się z bogatą, wielowiekową kulturą Półwyspu Apenińskiego. Chcemy, żeby to niewielkie przedsięwzięcie jakim jest nasza pizzeria stało się czymś więcej niż restauracją.

Mamy nadzieję, że będzie dla Was miejscem pełnym uroku, inspiracji, nowych smaków, do którego wracać będziecie chętnie i wielokrotnie – nie tylko we wspomnieniach.

Zapraszamy serdecznie!

Dane teleadresowe:

Mamma Mia Pizzeria i Restauracja Włoska
ul. Toruńska 17, Wielka Nieszawka