Księgarnia Kafka i spółka

WEEKEND ZA PÓŁ CENY 05-07.04.2019 r.

  1. Wybrana oferta wydawnictwa Sonia Draga, np. „Bardzo poszukiwany człowiek” John Le Carre, cena przed rabatem 35,90, po – 17,90.
  2. Wybrana oferta wydawnictw W.A.B., np. „Smutek aniołów” J.K. Stefansson, cena przed rabatem 39,99, po – 19,90.
  3. Wybrana oferta wydawnictwa Marginesy, np. „Lew Tołstoj. Ucieczka z raju” Pawieł Basiński, cena przed rabatem 54,90, po – 27,50.

Księgarnia Kafka i spółka została stworzona zarówno dla wytrawnych, wymagających czytelników, jak i tych najmłodszych, zaczynających dopiero swoją przygodę z książką. Solidna dawka reportażu, literatury pięknej, szeroko pojętej humanistyki oraz poezji, to jedynie niektóre z działów jakimi wypełnione są nasze półki. Posiadamy nietuzinkowe podejście do każdego czytelnika i jego potrzeb, a także do wszelkich inicjatyw okołoliterackich, na które jesteśmy otwarci. Jesteśmy gotowi zapewnić naszym klientom najwyższą jakość obsługi, bo z ogromną pasją podchodzimy do swojej pracy.

Na kwietniową akcję przygotujemy kilkadziesiąt tytułów z wydawnictw takich jak Marginesy, Sonia Draga, czy W.A.B., przecenionych z ceny regularnej o 50%. Wybrana oferta umieszczona zostanie na specjalnych stołach promocyjnych, by nie mieszać się z pozostałą ofertą, dostępną w naszej księgarni.

Dane teleadresowe:

Księgarnia Kafka i spółka
ul. Szewska 2, 87-100 Toruń
512 545 956
ksiegarnia.kafkaispolka@gmail.com
https://www.facebook.com/kafkaispolka/