Naturalne Atelier

WEEKEND ZA PÓŁ CENY 03-05.04.2020 r.

-50% rabatu na:
1.    Kula do kąpieli Green Tea
2.    Balsam do ciała Green Tea
3.    Peeling do ciała Green Tea
4.    Kula do kąpieli ZMYSŁOWOŚĆ
5.    Olejek do ciała ZMYSŁOWOŚĆ
6.    Masło do ciała ZMYSŁOWOŚĆ
7.    Kula do kąpieli BLACK
8.    Kula do kąpieli PINK
9.    Bogaty mus do rąk i ciała Piżmo & Wanilia

Z definicji Atelier to miejsce, pomieszczenie do twórczej pracy. Tym miejscem stał się nasz sklep, który powstał z potrzeby łączenia polskich marek kosmetyków naturalnych.
Bo to właśnie od sklepu się zaczęło. Naturalne wyszło samo z siebie bo nasz sklep jest naturalny, elegancki i stanowi miejsce w której wspólnie z naszymi Klientami tworzymy; relacje, pomysły na kosmetyki i miejsce w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Kolejnym etapem było powstanie marki Naturalne Atelier, jako marki kosmetyków naturalnych. Tworzonej przez pasjonatów, wielbicieli i profesjonalistów. Tak, nasze kosmetyki są produkowane przez firmę specjalizującą się w produkcji kosmetyków naturalnych. Nie będzie więc historii o początkach w piwnicy czy garażu 🙂 Zdecydowaliśmy się na taką współpracę mając świadomość, że zapewni to jakość produktów i spełnimy wszystkie normy.
Jesteśmy zespołem w którym pracuje rodzina i przyjaciele. Zdobywamy doświadczenie, słuchamy Waszych pomysłów, sugestii i tworzymy produkty dla Was. Pierwsze kosmetyki pojawiły się w lutym 2019 – od tego czasu już zaliczyliśmy pierwsze poprawki, chociażby opakowań – nie wynika to z popełnionego błędu a raczej chęci doskonalenia się.
Nasze produkty są w 100 % Hand Made, nietestowane na zwierzętach, produkty wykonujemy w mniejszych partiach ze względu na trwałość kosmetyków naturalnych, który nie konserwujemy sztucznymi konserwantami.
W naszej ofercie znajdziecie produkty pielęgnacyjne do ciała, twarzy i kąpielowe – naturalnie, że naturalne.

Dane teleadresowe:

Naturalne Atelier
ul. Piekary 33, Toruń
sklep@naturalneatelier.pl
www.naturalneatelier.pl
517-254-989