Esthetic Dental Clinic

WEEKEND ZA PÓŁ CENY 05-07.04.2019 r.

1. Profesjonalna usługa oczyszczenia zębów z kamienia nazębnego

2. Profesjonalna usługa piaskowania, w celu zdjęcia osadu nazębnego

3. Profesjonalna usługa fluoryzacji, w celu wzmocnienia zębów

4. Instruktaż w zakresie prawidłowej higieny jamy ustnej (instruktaż zawiera informacje praktyczne o prawidłowym sposobie mycia zębów czy czyszczenia przestrzeni międzyzębowych i odpowiedniej profilaktyk oraz doboru odpowiednich środków utrzymujących efekty zabiegu)

Cena pełnego zabiegu higienizacyjnego w cenie regularnej przed promocją to 250 zł, cena w trakcie trwania promocji Toruń za pół ceny to 125 zł.

5. Usługa wybielania zębów lampą Beyond

Cena zabiegu wybielania zębów w cenie regularnej przed promocją to 1400 zł, cena w trakcie trwania promocji Toruń za pół ceny 700 zł.

Jakość oraz komfort naszych pacjentów jest głównym priorytetem we wszystkim, co robimy.
Każdego dnia dbamy o najdrobniejszy szczegół tak, aby zaoferować pacjentom naszej kliniki wysoki standard obsługi i najnowocześniejsze w całej Polsce możliwości leczenia. Nasz zespół to specjaliści, którzy z wielką pasją i oddaniem wykonują swój zawód. Zaangażowanie lekarzy potwierdza  liczny udział  w konferencjach, kursach naukowych w Polsce i za granicą.
Dzięki zdobytej wiedzy, jesteśmy w stanie zaoferować  profesjonalną i kompleksową opiekę stomatologiczną, co od lat przyczyna się do poprawy jakości życia pacjentów. Łączymy zdobyte umiejętności z innowacyjnymi metodami leczenia i cyfrową technologią, dążąc do perfekcyjnego rezultatu w każdym przypadku klinicznym. Zespół Estetic Dental Clinic każdego dnia daje z siebie wszystko, by pomóc pacjentom uzyskać ich wymarzony uśmiech, zapewniając im  poczucie bezpieczeństwa i komfortu.
Wiemy, jaką odpowiedzialnością jest zapewnienie najwyższych standardów leczenia, co dodatkowo motywuje nas, aby wykonywać naszą pracę najlepiej, jak potrafimy.
Wierzymy, że to właśnie piękny, zdrowy uśmiech zapewni swobodę ekspresji i pozwoli być sobą w każdej sytuacji. Tworząc to miejsce, poświęciliśmy dużą uwagę atmosferze, która oparta została na zrozumieniu i podejściu do pacjenta.

Dane teleadresowe:

Esthetic Dental Clinic
Heleny Piskorskiej 15,
Szosa Chełmińska 16,
87-100 Toruń
500 297 966
stomatologiakontakt@gmail.com
www.edclinic.pl