Esthetic Dental Clinic

WEEKEND ZA PÓŁ CENY 03-05.04.2020 r.

1. Higienizacja
Zabieg obejmuje:
oczyszczenie zębów z kamienia nazębnego,
piaskowanie, w celu zdjęcia osadu nazębnego,
fluoryzację, w celu wzmocnienia zębów,
instruktaż w zakresie przeprowadzenia prawidłowej higieny jamy ustnej

Cena pełnego zabiegu higienizacyjnego w cenie regularnej przed promocją to 250 zł, a cena w trakcie trwania promocji Toruń za pół ceny to 125 zł.

2. Wybielanie zębów lampą Beyond
Cena wybielania zębów w cenie regularnej przed promocją to 1200 zł,cena w trakcie trwania promocji Toruń za pół ceny to 600 zł.

3. Wybielanie zębów lampą Beyond + wybielanie przy użyciu nakładek.
Cena zabiegu wybielania zębów w cenie regularnej przed promocją 1600 zł, cena w trakcie trwania promocji Toruń za pół ceny to 800 zł.

Konieczna wcześniejsza rezerwacja telefoniczna: 500 297 966, decyduje kolejność zgłoszeń.

Jakość oraz komfort naszych pacjentów jest głównym priorytetem we wszystkim, co robimy.
Każdego dnia dbamy o najdrobniejszy szczegół tak, aby zaoferować pacjentom naszej kliniki wysoki standard obsługi i najnowocześniejsze w całej Polsce możliwości leczenia. Nasz zespół to specjaliści, którzy z wielką pasją i oddaniem wykonują swój zawód. Zaangażowanie lekarzy potwierdza  liczny udział  w konferencjach, kursach naukowych w Polsce i za granicą.
Dzięki zdobytej wiedzy, jesteśmy w stanie zaoferować  profesjonalną i kompleksową opiekę stomatologiczną, co od lat przyczyna się do poprawy jakości życia pacjentów. Łączymy zdobyte umiejętności z innowacyjnymi metodami leczenia i cyfrową technologią, dążąc do perfekcyjnego rezultatu w każdym przypadku klinicznym. Zespół Estetic Dental Clinic każdego dnia daje z siebie wszystko, by pomóc pacjentom uzyskać ich wymarzony uśmiech, zapewniając im  poczucie bezpieczeństwa i komfortu.
Wiemy, jaką odpowiedzialnością jest zapewnienie najwyższych standardów leczenia, co dodatkowo motywuje nas, aby wykonywać naszą pracę najlepiej, jak potrafimy.
Wierzymy, że to właśnie piękny, zdrowy uśmiech zapewni swobodę ekspresji i pozwoli być sobą w każdej sytuacji. Tworząc to miejsce, poświęciliśmy dużą uwagę atmosferze, która oparta została na zrozumieniu i podejściu do pacjenta.

Dane teleadresowe:

Esthetic Dental Clinic
Lubicka 53

87-100 Toruń
tel. 500 297 966
rejestracja@edclinic.pl
www.edclinic.pl