Centrum Piękna Sylwia Pikul

WEEKEND ZA PÓŁ CENY 12-14.10.2018 r.

1. Metamorfoza pakiet VIP (cena przed: 600 zł, cena po: 300 zł). Metamorfoza w Centrum Piękna Sylwia Pikul to nie tylko nowa fryzura, makijaż, ubrania. Po takiej metamorfozie kobiety są bogatsze o nową wiedzę. Są bardziej świadome swoich atutów, które dotychczas chowały pod stertą kompleksów. Patrzą przede wszystkim na siebie z nowej perspektywy, dzięki czemu nabierają większej pewności siebie.

Ważny w tym wszystkim jest również mentoring biznesowy, dzięki któremu odkrywamy i rozwijamy potencjał naszej klientki. W skład Metamorfozy VIP wchodzi: Indywidualny mentoring biznesowy (1h) lub Warsztaty kreowania marzeń (5-6h); makijaż dzienny; stylizacja fryzury; 5 stylizacji ubioru; sesja zdjęciowa (10-12 zdjęć przygotowanych do wydruku).

2. Jednodniowy kurs makijażu (max 3h) (cena przed:180 zł, cena po: 60zł). Kurs makijażu jest przeznaczony dla każdej kobiety, która nie wie i nie potrafi wykonać codziennego makijażu, a także ma problem z doborem dla siebie podkładu i kolorów pasujących do jej typu urody. Na takim kursie pozna podstawowe umiejętności do wykonania perfekcyjnego makijażu na co dzień, jak również cenne rady na temat makijażowych trików. Dowie się dlaczego proponowana technika makijażu jest dla niej najlepsza, jak podkreślić kolor oczu, jak optycznie zmniejszyć nos, policzki, jak podkreślić kości policzkowe lub wyszczuplić twarz. Pozna tajniki makijażowe, które pomogą jej podkreślić swoje atuty, a także zakryć niedoskonałości.

3. Indywidualny mentoring biznesowy (cena przed: 120zł/h, cena po: 60zł/h). Skierowany jest głównie do kobiet, które dopiero zaczynają przygodę z biznesem lub które chcą pogłębić swoją wiedzę na temat prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Po indywidualnym mentoringu klientka zyskuje m. in.: nowe spojrzenie na swoją branżę; odnajduje swoje silne strony w osiąganiu lepszych wyników w firmie; wiedzę na temat zarządzania zespołem; wiedzę na temat budowania relacji z klientem, poprzez indywidualne podejście do jego osoby; porady dotyczące prowadzenia rozmów rekrutacyjnych.

Dane teleadresowe:

Centrum Piękna Sylwia Pikul
87-100 Toruń, ul. Grudziądzka 79/18
606 332 731 lub 539 925 415
s.pikul@centrumpieknasp.pl lub asystentka@centrumpieknasp.pl
www.centrumpieknasp.pl