Centrum Nauczania MathRiders

WEEKEND ZA PÓŁ CENY 11-13.10.2019 r.

1.    Rabat 50% na pierwsze 3 miesiące zajęć z matematyki  dla dzieci wieku 5-14 lat w Centrum Nauczania MathRiders w Toruniu. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 60 minut. Standardowa cena za miesiąc zajęć to 160 zł. Cena po rabacie 80 zł.

2.    Rabat 50% na pierwsze 3 miesiące zajęć przygotowujących do egzaminu ósmoklasisty w Centrum Nauczania MathRiders w Toruniu. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 90 minut. Standardowa cena za miesiąc zajęć to 200 zł. Cena po rabacie 100 zł.

3.    Rabat 50% na pierwsze 3 miesiące zajęć przygotowujących do matury podstawowej z matematyki w Centrum Nauczania MathRiders w Toruniu. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 90 minut. Standardowa cena za miesiąc zajęć to 220 zł. Cena po rabacie 110 zł.

4.    Rabat 50% na pierwsze 3 miesiące zajęć z matematyki dla dzieci wieku 3-4 lat w Centrum Nauczania MathRiders w Toruniu. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 45 minut. Standardowa cena za miesiąc zajęć to 120 zł. Cena po rabacie 60 zł.

Wymagana rezerwacja telefoniczna lub mailowa. Liczba miejsc ograniczona.

Zapraszamy dzieci i młodzież na profesjonalne zajęcia z matematyki w Toruniu. Zajęcia prowadzone są dla różnych grup wiekowych: maluchów w wieku 2-4 lat, starszych uczniów w wieku szkolnym oraz licealistów i maturzystów. Uczniowie najmłodsi m.in. poprzez muzykę, zabawę i ruch zdobywają pierwsze kontakty z matematyką, natomiast kursanci najstarsi, dzięki specjalnie dobranym metodom nauki, rozwijają dodatkowe umiejętności oraz poszerzają swą wiedzę i przygotowują się do egzaminów 8-klasisty oraz matury.

Zajęcia pozaszkolne w MathRiders w Toruniu to lekcje matematyki opracowane specjalnie w taki sposób, by nauka była przyjemna i skuteczna nawet w przypadku tych dzieci, które do tej pory miały z matematyką wielkie problemy. Lekcje prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych nauczycieli, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do każdego ucznia oraz potrafią zachęcić i zmotywować je do nauki we właściwy sposób. Są doskonale przygotowani do zajęć. Ich wiedza oraz umiejętności jej przekazania sprawiają, że nauka matematyki i logicznego myślenia staje się przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach porannych i popołudniowych, w sobotę do południa, w małych grupach dopasowanych do wieku dzieci i w przyjaznym otoczeniu, w którym dzieci czują się bardzo swobodnie.

Dane teleadresowe:

Centrum Nauczania MathRiders
ul. Pigwowa 5, 87-100 Toruń
Tel. +48 883 24 66 55
E-mail: torun@mathriders.pl
www.mathriders.pl/torun
facebook.com/mathriderstorun