Studio Zdrowia i Urody Yasumi

WEEKEND ZA PÓŁ CENY 12-14.10.2018 r.

1.Fotoepilacja bikini (stała cena 119 zł) – trwała depilacja bikini za pomocą światła cena po rabacie 59 zł
2. Mikrodermabrazja diamentowa twarzy(stała cena 100 zł ) cena po rabacie 50 zł. Zabieg oczyszcza, wygładza. Zabieg polega na usunięciu warstw naskórka za pomocą urządzenia wyposażonego w głowice ścierające, pokryte diamentem.
3. Zabieg odchudzający zimnym laserem (stała cena 150 zł) cena po rabacie 75 zł. Zabieg w sposób kontrolowany i nieinwazyjny pozwala skutecznie wymodelować każdą partię ciała dotkniętą nadmiarem tkanki tłuszczowej.

Sieć gabinetów profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała YASUMI powstała z myślą o osobach, które cenią piękny wygląd i dobre samopoczucie. W języku japońskim „yasumi” oznacza relaks, wakacje i właśnie dlatego w sieci YASUMI szereg oferowanych zabiegów ma charakter rytuałów, podczas których kosmetolodzy i fizjoterapeuci skutecznie dbają o ciało, stan ducha i ukojenie zmysłów.

Zabiegi wykonywane są z należytym pietyzmem, wyciszeniem i oprawą muzyczno–aromatyczną. Wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie dobiera indywidualny program pielęgnacji. Wszystkie zabiegi wykonywane są w oparciu o najwyższej jakości preparaty YASUMI produkowane w czołowych francuskich i hiszpańskich laboratoriach.

Każdy gabinet YASUMI oferuje szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy – oczyszczających, nawilżających, złuszczających, liftingujących i przeciwzmarszczkowych, pielęgnujących i modelujących sylwetkę, a także relaksacyjnych.

Dane teleadresowe:

YASUMI
UL. ŚLASKIEGO 2 (obok OBI) Toruń
510 200 755
torun@yasumi.pl
torun.yasumi.pl