Yasumi

WEEKEND ZA PÓŁ CENY 20-22.04.2018 r.

1. Fotoepilacja pach (stała cena 99 zł) – trwała depilacja pach za pomocą światła cena po rabacie 49 zł
2. Peeling kawitacyjny twarzy z maską (stała cena 100zł) cena po rabacie 50 zł
3. zabieg odchudzający zimnym laserem (stała cena 150 zł) cena po rabacie 75 zł

Zabieg w sposób kontrolowany i nieinwazyjny pozwala skutecznie wymodelować każdą partię ciała dotkniętą nadmiarem tkanki tłuszczowej

Sieć gabinetów profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała YASUMI powstała z myślą o osobach, które cenią piękny wygląd i dobre samopoczucie. W języku japońskim „yasumi” oznacza relaks, wakacje i właśnie dlatego w sieci YASUMI szereg oferowanych zabiegów ma charakter rytuałów, podczas których kosmetolodzy i fizjoterapeuci skutecznie dbają o ciało, stan ducha i ukojenie zmysłów.

Zabiegi wykonywane są z należytym pietyzmem, wyciszeniem i oprawą muzyczno–aromatyczną. Wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie dobiera indywidualny program pielęgnacji. Wszystkie zabiegi wykonywane są w oparciu o najwyższej jakości preparaty YASUMI produkowane w czołowych francuskich i hiszpańskich laboratoriach.

Każdy gabinet YASUMI oferuje szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy – oczyszczających, nawilżających, złuszczających, liftingujących i przeciwzmarszczkowych, pielęgnujących i modelujących sylwetkę, a także relaksacyjnych.

Dane teleadresowe:

YASUMI
ul. Ślaskiego 2
(obok OBI)
87-100 Toruń