Gildia Przygód na zamku Dybów w Toruniu

WEEKEND ZA PÓŁ CENY 20-22.04.2018 r.

50% rabatu na wybrane stanowisko stałe na zamku Dybów w Toruniu: tor łuczniczy, stanowisko rzutowe, stanowisko bezpiecznej broni, przebieralnia, gry i zabawy plebejskie
Cena za jedno stanowisko przed: 5 zł
Cena za jedno stanowisko po: 2,5 zł
50% na rejsy łodzią z Bulwaru Filadelfijskiego na zamek Dybów lub z Zamku Dybów na Bulwar Filadelfijski.
Cena za przejazd przed: 9 zł/7 zł ulgowy, cena za przejazd po: 4,5 zł/3,5 zł ulgowy
50% na godzinny rejs łodzią flisaczą po Wiśle.
Cena za przejazd przed: 20 zł/15 zł ulgowy, cena za przejazd po: 10 zł/7,5 zł ulgowy

„Gildia Przygód” to jedyne takie miejsce, w którym spotkali się pasjonaci historii oraz posiadający 20 lat doświadczeń organizatorzy inicjatyw historycznych i kulturalnych! Animatorzy przygotują ciekawe zabawy dla gości, historycy zadbają o zachowanie autentyzmu podczas spektakli plenerowych, a profesjonalni architekci imprez zapewnią odpowiedni klimat Twojemu przedsięwzięciu. Nie boimy się wyzwań, pomożemy urzeczywistnić nawet najbardziej nietuzinkowy pomysł, zapewnimy dobrą zabawę i  rozrywkę dla wszystkich uczestników! Do każdego wyzwania podchodzimy z pasją i z pełnym zaangażowaniem, dlatego możesz mieć pewność, że z nami uda się przeżyć niezapomniana przygoda. Możesz liczyć na indywidualne podejście, ponieważ zależy nam, żebyś miło wspominał pobyt w „Gildii Przygód” Zamek Dybów w Toruniu.

Nasza oferta jest tak bardzo różnorodna, ponieważ nasz zespół tworzą młodzi ludzie działający na wielu płaszczyznach związanych z historią i kulturą. Zaopiekujemy się grupą zorganizowaną, uczniami szkół podstawowych i koloniami, zorganizujemy imprezę dla Twojej firmy, Twojego dziecka lub dla Ciebie! Zapewnimy rozrywkę w postaci pokazów rycerskich, katowskich lub artyleryjskich. Zaprezentujemy wybrane przez Ciebie rzemiosło lub przygotujemy zieloną szkołę. Zapraszamy również na rejsy po Wiśle! Wykwalifikowani flisacy nie tylko przewiozą Cię bezpiecznie, ale zapewnią nietuzinkową rozrywkę w żeglarskim stylu. A jeżeli wolisz zostać na Dybowie nieco dłużej, to możesz skorzystać z atrakcji stałych na zamkowym dziedzińcu. Ponadto masz możliwość wynajęcia całego zamku na siebie lub zawieszenia swojej reklamy podczas imprez. Sprawdź naszą ofertę i wybierz idealną opcję dla siebie! Do zobaczenia!

Dane teleadresowe:

Gildia Przygód na zamku Dybów w Toruniu
Ul. Dybowska 10-12, 87-100 Toruń

Adres korespondencyjny:
Ul. Matejki 74/2, 87-100 Toruń

Tel: 575-145-800
e-mail: info@gildiaprzygod.pl
strona: http://www.gildiaprzygod.pl/