Virtual Cinema

WEEKEND ZA PÓŁ CENY 11-13.10.2019 r.

-50% na cały repertuar filmowy (15 filmów)
Cena regularna: 20 zł
Cena po rabacie -50%: 10 zł
(w przypadku kolejek możliwe jest skorzystania za jednym razem tylko z jednego seansu)

Usiądź wygodnie w wygodnych skórzanych fotelach Virtual Cinema, poczuj, że każdy szczegół, każda linia fotela ma na celu zapewnienie komfortu i wzmocnienie odczuć, chwyć za poręczę, aby poczuć się pewniej. Przygotuj się! I niech twoje serce przyspieszy wraz z seansem w wirtualnej rzeczywistości. Z prędkością wiatru,  nawet nie wiatru – huraganu!
Kask Oculus Rift CV-1 jest obecnie najlepszym rozwiązaniem do zanurzenia w wirtualnym świecie. Zakładając kask, przeniesiony zostaniesz do innej rzeczywistości. Trudno w to uwierzyć, ale gdziekolwiek spojrzysz, zobaczysz rzeczywistość niczym w prawdziwym świecie. Ogromny generator wiatru może stworzyć i utrzymać nastrój filmu, symulując zarówno lekki powiew, jak i potężny huragan. Dynamiczna platforma oddaje wrażania ruchu, oszukuje nasze zmysły. Całość efektów składa się na niesamowite i emocjonujące przeżycie, które trudno porównać do czegokolwiek innego.
Repertuar obejmuje 17 filmów z różnych gatunków, które mogą zaspokoić życzenia odwiedzających: wyścigi, latanie, karuzela, horror, przygoda, filmy ekstremalne i bajki dzieci. Stale tworzymy nowe filmy, aby nasi klienci mieli powód, by wracać do ViRtual Cinema na nowo.

Dane teleadresowe:

Virtual Cinema
CHR Plaza
ul. Broniewskiego 90
87-100 Toruń
godziny otwarcia:
pt. 12-22
sb. 10-22
nd 14-19

CH Atrium Copernicus
ul. Żółkiewskiego 15
87-100 Toruń
pt. 11-21
sob. 10-21
nd: zamknięte
tel. +48 579 643 003vrtorun@gmail.com
https://www.facebook.com/vrtorun/