U Rock Centrum Wspinaczkowo – Sportowe

WEEKEND ZA PÓŁ CENY 20-22.04.2018 r.

Wejście na ściankę wspinaczkową (nielimitowane czasowo) w cenie 11PLN(normalny)/9,5 PLN(ulgowy) zamiast ceny regularnej 22/19 PLN
Wejście do strefy FIT (nielimitowane czasowo) w cenie 10 PLN zamiast ceny regularnej 20 PLN.
1h zabawy w strefie dla dzieci Mini Rock (ścianki wspinaczkowe dla dzieci, mini park linowy) w cenie 12,5 PLN zamiast ceny regularnej 25PLN.
Największe i najnowocześniejsze Centrum wspinaczkowo-sportowe w regionie to najlepsze miejsce do rozpoczęcia przygody ze wspinaniem jak i do podnoszenia swojego poziomu sportowego. W obiekcie o powierzchni 1000 m kw. można znaleźć ponad 700 m kw. ścianek o wysokości od 4,5 do 13 metrów, wyposażonych m.in. w automaty do autoasekuracji. Obiekt jest przystosowany do przyjęcia miłośników ruchu od 5 roku życia. Wszystko, co jest niezbędne do wspinania można wypożyczyć na miejscu.
Strefa FIT to:
– sala fitness o powierzchni prawie 150 m2, wyposażona w aktualnie najpopularniejsze i najnowocześniejsze sprzęty i akcesoria sportowe, w tym: kettlebells, wałki i piłki do masażu powięziowego, taśmy, ławka oraz sztanga olimpijska, ponad 400 kg obciążenia, piłki lekarskie, slam balle itd;
– „brama” do ćwiczeń kalistenicznych i TRX, zaprojektowana przez naszego instruktora, posiada 3 grubości drążków. Drążki rozmieszczone są na różnych wysokościach, ponadto 4 stanowiska mają ruchomą wysokość drążków.

Dane teleadresowe:

ul. Grudziądzka 122A, Toruń
500-140-033
kontakt@urock.com.pl
www.urock.com.pl