Centrum Sztuki Współczesnej „Znaki Czasu”

WEEKEND ZA PÓŁ CENY 12-14.10.2018 r.

Zapraszamy na zwiedzanie wszystkich aktualnych wystaw w Centrum Sztuki Współczesnej:

Dzieciństwo / Childhood
Wybór współczesnych fotografii i wideo autorstwa grupy międzynarodowych artystów skupionych na temacie dzieciństwa. Wizerunki dzieci są pozornie urocze, gdy jednak przyjrzymy się im bliżej, dostrzegamy w nich pewne osobliwe cechy, z których wyłania się niepokojący obraz przyszłości człowieka. Współczesne podejście do najmłodszego pokolenia przyniesie w przyszłości oczywiste konsekwencje moralne, społeczne i polityczne.
40 artystów na 40-lecie
Z okazji 40-lecia współpracy partnerskiej Getyngi i Toruń, zaprezentujemy prace czterdziestu artystów, którzy związani są z siedmioma galeriami działającymi w Getyndze.
Aleksandra Kalisz / Un/covered – Od/kryta
Wystawa prezentująca dwa cykle malarskie Aleksandry Kalisz: „Nić kobiecości” i Akt wzoru”.
W swoim malarstwie artystka skupia się na kobiecym akcie przeplatającym się z ornamentami. Zatraca modelki w tkaninach i stara się sprawić, żeby widz zanurzył się w tą wciągającą grę ozdobnych tkanin i ciał.

Oferujemy:
1. Bilet normalny na jedną wystawę – 8 zł przed rabatem / 4 zł po rabacie
2. Bilet ulgowy na jedną wystawę – 5 zł przed rabatem / 2,5 zł po rabacie
3. Bilet normalny na wszystkie wystawy – 12 zł przed rabatem / 6 zł po rabacie
4. Bilet ulgowy na wszystkie wystawy – 8 zł przed rabatem / 4 zł po rabacie

Centrum Sztuki Współczesnej „Znaki Czasu”, otwarte w czerwcu 2008, jest najnowszą i największą (ponad 4 tys m²) przestrzenią dedykowaną w całości sztuce współczesnej w Polsce. Stawiając na nowoczesną, intermedialną i interdyscyplinarną formułę działania, zróżnicowany program oraz międzynarodowe kooperacje, CSW stanowi miejsce otwartej dyskusji nad najważniejszymi zjawiskami w sztuce współczesnej. Poprzez wystawy, wykłady, seminaria, programy rezydencji dla artystów, publikacje, działania edukacyjne, a także poprzez tworzenie kolekcji, CSW aktywnie włącza się w obieg polskiej sztuki współczesnej.

Dane teleadresowe:

Centrum Sztuki Współczesnej „Znaki Czasu”
Wały gen. Sikorskiego 13, 87-100 Toruń
tel. 0 56 610 97 18
info@csw.torun.pl
www.csw.torun.pl