Centrum Sztuki Współczesnej „Znaki Czasu”

WEEKEND ZA PÓŁ CENY 03-05.04.2020 r.

Bilet normalny – 6 zł* lub ulgowy – 4 zł* na wszystkie wystawy:
1. Dyplom 2019
2. Wystaw się w CSW: wystawa pokonkursowa + Baltazar Fajto. Everything’s Fine
3. Sztuczny ból. Wystawa współczesnej sztuki ukraińskiej

* cena po obniżce 50%

Kiedy: 3–5 kwietnia (piątek–niedziela) w godzinach otwarcia CSW:
piątek: 10.00–20.00, sobota: 12.00–18.00, niedziela: 12.00–18.00

W ramach akcji Toruń za pół ceny zapraszamy na zwiedzanie trzech wystaw – „Dyplom 2019”, „Wystaw się w CSW” i „Sztuczny ból” – w cenie niższej o połowę:
Bilet normalny na wszystkie wystawy – 6 zł
Bilet ulgowy na wszystkie wystawy – 4 zł

/ Dyplom 2019
Wydział Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu zaprasza do Centrum Sztuki Współczesnej „Znaki Czasu” w Toruniu na wystawę wyróżnionych prac dyplomowych studentów kierunków: Malarstwa, Grafiki, Rzeźby, Sztuki Mediów i Edukacji Wizualnej oraz Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki i Ochrony Dóbr Kultury.

/ Wystaw się w CSW:
/ Wystawa pokonkursowa
Przed nami kolejna wystawa, ósmej już edycji, konkursu fotograficznego Wystaw się w CSW. Ta coraz bardziej rozpoznawalna akcja, organizowana przez Dział Edukacji toruńskiego CSW, skierowana jest zarówno do niezależnych pasjonatów fotografii, jak i do profesjonalistów. W tym zapewne tkwi siła tego projektu i jego wciąż rosnący potencjał. Niezmiennie inspirujące dla obu stron jest spotykanie się przy okazji otwarcia wystawy, dzielenie się fascynacją językiem fotografii.
/ Baltazar Fajto. Everything’s Fine
Wernisaż laureata Nagrody Dyrektora konkursu Wystaw się w CSW 2019.
Na wystawie Baltazara Fajto zobaczymy zbiór fotografii, które łączy subtelnie ukryty temat apokalipsy. Z pozoru to dokumentacja codziennych sytuacji, fragmentów rzeczywistości, które dyskretnie chowają się pod fasadą rutyny. Tymczasem autor dostrzega w nich niewielkie zmiany – sygnały nadchodzącej katastrofy.

/ Sztuczny ból. Wystawa współczesnej sztuki ukraińskiej
Wystawa ukazująca współczesne dokonania artystów ukraińskich – twórców młodych, jak i posiadających pokaźny dorobek twórczy. Zaprezentujemy tradycyjne formy wypowiedzi oraz instalacje i multimedia. Będzie to pierwsza tak szeroka prezentacja sztuki ukraińskiej w Polsce, obejmująca dzisiejsze spojrzenie twórców ukraińskich na problemy i wydarzenia związane postrzeganiem sytuacji społecznej i politycznej współczesnej Ukrainy. Wystawa powstaje we współpracy z Galerią Ermilov Center z Charkowa.

Dane teleadresowe:

Centrum Sztuki Współczesnej „Znaki Czasu”
ul. Wały gen. Sikorskiego 13
56 619 97 18
info@csw.torun.pl
www.csw.torun.pl