Sokołów

WEEKEND ZA PÓŁ CENY 20-22.04.2018 r.

niedziela 22 kwietnia niehandlowa

NAZWA Cena Regularna Cena po rabacie
KOŁACZ-PASZTET Z KLASĄ MAP 23,78 11,89  
PASZTET DZIDUNIA 11,89 5,95
PASZTET PIECZONY NATURRINO 21,99 11,00
PASZTET PIECZONY NATURRINO 200G P.MAP 5,59 2,80  
PASZTET LEŚNY 16,99 8,50
PASZTET Z BOCZKIEM 15,99 8,00
PASZTET Z CAŁEGO KURCZAKA 18,99 9,50
PASZTET Z ŻURAWINĄ 17,99 9,00
PASZTET ZE SZCZYPIORKIEM 10,99 5,50

Sokołów S.A. to lider i najbardziej rozpoznawalna marka w branży mięsnej w Polsce.
Do najsilniejszych marek spółki należą Gold, Sokoliki, Uczta Qulinarna, Naturrino i Darz Bór. Główna siedziba spółki znajduje się w Sokołowie Podlaskim. Zakłady produkcyjne są zlokalizowane w Sokołowie Podlaskim, Robakowie, Kole, Dębicy, Czyżewie, Jarosławiu i Tarnowie. Spółka posiada również biuro w Warszawie.

Grupa Sokołów S.A. od lat jest prekursorem zmian i wyznacza nowe standardy w branży przetwórstwa mięsnego. Do produkcji wykorzystuje surowce najwyższej jakości, w znacznej części pozyskiwane w ramach programów współpracy z hodowcami. Produkcja odbywa się zgodnie z wymaganiami uznanych międzynarodowych standardów IFS oraz BRC. Wszystkie zakłady posiadają certyfikat ISO14001, potwierdzający spełnianie najwyższych wymagań dotyczących środowiska.

W swoich działaniach Sokołów S.A. kieruje się , że przekonaniem, że jakość w branży mięsnej można uzyskać wyłącznie dzięki połączeniu nowoczesności i bezpieczeństwa zapewnionego przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów. W ramach programu „Razem w Przyszłość” Sokołów S.A. buduje przyszłość zdrowego jedzenia. Dzięki współpracy z polskimi rolnikami i możliwości kontroli na każdym etapie produkcji Sokołów S.A. może mieć pewność, że produkuje najwyższej jakości mięso i wędliny. Sokołów to jedna z pierwszych firm przetwórstwa mięsnego na polskim rynku, która wdrożyła system bezpośredniej współpracy z rolnikami. Pionierski program hodowli trzody chlewnej działa od 2000 r., a program opasu bydła został wdrożony w marcu 2007 r. Dziś Sokołów S.A. współpracuje z niemal 2000 polskich hodowców.

Zadowolenie klienta jest stawiane przez Sokołów S.A. zawsze na pierwszym miejscu. Do priorytetów Spółki należy:
– produkowanie i dostarczanie klientom produktów spełniających najwyższe standardy bezpieczeństwa
– budowanie zaufania klientów poprzez poznawanie i spełnianie ich wymagań oraz oczekiwań
– wykorzystanie potencjału pracowników poprzez doskonalenie motywujących systemów wynagradzania i tworzenia warunków pracy
– dbanie o środowisko naturalne poprzez efektywne wykorzystanie nośników energii i wprowadzanie energooszczędnych technologii oraz nieustanne dążenie do minimalizowania wpływu działalności Spółki na środowisko

Dane teleadresowe:

Sokołów S.A. – sklep firmowy „Sokołowska Spiżarnia”
87-100 Toruń, ul.Grudziądzka 162 – Centrum Handlowe Kometa

e-mail: sw.torun@sokolow.pl

tel: (56) 621 64 69
www.sokolow.pl