Bodega Chicha – Tapas Bar

WEEKEND ZA PÓŁ CENY 05-07.04.2019 r.

  1. Pinchos – pochodząca z kraju Basków forma przekąski tapas, najczęściej mająca formę małej kanapeczki z 3, 4 składnikami, które przyciągają uwagę i kuszą klientów barów tapas w San Sebastian, Bilbao i innych miastach tego regionu Hiszpanii. Cena po rabacie 3 zł. Dostępne w opcji mięsnej jak i wegetariańskiej.
  2. Sopa de lentejas -pożywna zupa z zielonej soczewicy i wielu innych warzyw. Zaspokoi głód nie tylko wegetarian. Cena po rabacie 4 zł.
  3. Costillas Picantes (tapas)-wieprzowe żeberka w naszej słodko-pikantnej marynacie. Zbieramy za nie sporo komplementów. Cena po rabacie 5zł.

Chicha Bodega Tapas Bar!

Bodega Chicha to nowe miejsce na toruńskiej starówce .To nasze spojrzenie na hiszpańską kulturę tapas ,która kojarzy nam się z gorącą Andaluzją, słońcem, ludźmi i niekończącym się gwarem.
Tapas to niewielkie przekąski podawane do napojów ;różnorodne, proste bądź wyszukane, słodkie lub wytrawne: kolorowe pinchos , oliwki , dojrzewające wędliny i sery, małe porcyjki kuszące swoim wyglądem, zapachem .O tym skąd się wzięły historii jest wiele. My chcemy kojarzyć się z radosną kulturą tapas, przyjemnością spędzania czasu przy szklaneczce lub kieliszku i odpowiednio dobranej przekąsce.

Łatwo nas znaleźć! Jesteśmy rzut kamieniem od płyty Rynku Staromiejskiego i jeden krok od ul. Szerokiej.  Dokładnie na Mostowej 19, najbardziej kulinarnej ulicy Torunia.

Dane teleadresowe:

Bodega Chicha -Tapas Bar
Ul. Mostowa19 Toruń 87-100
884314228
bodegachicha@gmail.com
bodegachicha.pl