KART & LASER PLACE – GOKARTY I LASEROWY PAINTBALL

WEEKEND ZA PÓŁ CENY 13-15.10.2017 r.

Pierwsza gra 15 min w laserowy paintball dla 1 osoby:
7,5 zł zamiast 15 zł (piątek)
10 zł zamiast 20 zł (sobota-niedziela)
Druga gra 15 min w laserowy paintball dla 1 osoby:
5 zł zamiast 10 zł (piątek)
7,5 zł zamiast 20 zł (sobota-niedziela)
Trzecia gra 15 min w laserowy paintball dla 1 osoby:
5 zł zamiast 10 zł (piątek)
7,5 zł zamiast 20 zł (sobota-niedziela)

UWAGA: Dla grup minimum 6 osobowych rozgrywka na wyłączność po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej pod numerem +48 508 861 100.  Grupy poniżej 6 osób zapraszamy bez rezerwacji, rozgrywka będzie łączona z innymi uczestnikami.

Laser Tag to rozrywka bardzo podobna do popularnego paintballa, ale pozbawiona jego wad. Bardzo często nazywany jest również paintballem laserowym – pomimo tego, że nie ma nic wspólnego zarówno z kulkami, jak i laserem.
Zalety Laser Tag
BEZPIECZEŃSTWO
Laser Tag ze względu na brak fizycznej amunicji jest całkowicie bezpieczny dla uczestników, jak i otoczenia. Gry mogą być realizowane praktycznie w każdym miejscu bez dodatkowych zabezpieczeń oraz w bliskim otoczeniu publiczności. Działanie broni opiera się na świetle podczerwonym, które jest całkowicie bezpieczne dla oczu.
KOMFORT I WYGODA
Siniaki po grze, farba we włosach, krępująca i parująca maska oraz grube mundury w upalne dni tutaj nie obowiązują! Strój może być całkowicie dowolny, dzięki czemu gra w laser tag to czysta przyjemność.
MILITARNY KLIMAT
Nasz sprzęt to repliki prawdziwej broni z celownikami optycznymi, a oprogramowanie zostało stworzone na wzór militarnego systemu szkoleniowego M.I.L.E.S. (Multiple Integrated Laser Engagement System) stosowanego do treningu formacji wojskowych na całym świecie.
REJESTRACJA  TRAFIEŃ
Rejestracja wszystkich trafień zapobiega nadużyciom ze strony niektórych graczy oraz pozwala każdej osobie uczestniczyć w zabawie przez cały jej czas – bez eliminacji po pierwszym trafieniu. Nie trzeba również już stosować umownych zasad oraz zastanawiać się, czy przeciwnik został trafiony.
STATYSTYKI GRACZY
Laser Tag to dosłownie przeniesienie gier komputerowych do rzeczywistości. Statystyki po rozgrywkach pozwalają przeanalizować wyniki każdego uczestnika oraz rywalizujących drużyn, natomiast różnorodne ustawienia broni umożliwiają realizację najbardziej wymagających założeń gry.
ROZRYWKA DLA KAŻDEGO
W zabawie nie ma fizycznych trafień, dzięki czemu z powodzeniem mogą grać również dzieci. Brak bolesnych siników sprawia również, że rozrywka jest bardziej przyjazna dla kobiet.
TANIO I BEZ OGRANICZEŃ
Wypożyczając sprzęt na określony czas nie musisz martwić się, że skończą Ci się naboje i będziesz musiał/a ponieść dodatkowe koszty. Dzięki temu koszt gier Laser Tag jest znacznie niższy od klasycznego paintball’a czy ASG.

Dane teleadresowe:

KART & LASER PLACE – GOKARTY I LASEROWY PAINTBALL
ul. BRONIEWSKIEGO 90
(5. POZIOM PARKINGU CH TORUŃ PLAZA)
+48 508 861 100
biuro@gokarty-torun.pl
www.lasertag-torun.pl
www.gokarty-torun.pl