Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy

WEEKEND ZA PÓŁ CENY 11-13.10.2019 r.

Zwiedzanie interaktywnych wystaw Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy w dniach 12-13 października 2019 roku w godz. 11:00-17:00.
Cena biletu 9 zł.
Do dyspozycji uczestników akcji będzie 10 interaktywnych ekspozycji, zlokalizowanych na 6-ciu piętrach CNMW, jedynego centrum nauki w woj. kujawsko-pomorskim.
Bilety można nabyć online na stronie internetowej CNMW: http://bilety.mlynwiedzy.org.pl oraz w kasach w dniach odbywania się akcji.

Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy to jedyne działające w woj. kujawsko-pomorskim centrum nauki. Odkrywanie sekretów otaczającego świata jest możliwe dzięki zwiedzaniu interaktywnych wystaw, udziałowi w zajęciach w specjalistycznych pracowniach oraz warsztatach. W ramach wiosennej akcji „Toruń za pół ceny” Młyn Wiedzy zaprasza do zwiedzania za 9 złotych. W czasie akcji będą dostępne dwie nowe wystawy czasowe: „Wielki Makro Świat” oraz „Autostrada dźwięku”. Nauką będzie można bawić się również na ekspozycji „…To takie proste!”, która po ponad rocznym pobycie w Krakowie, wróciła do Torunia. W czasie akcji do dyspozycji uczestników będzie 8 interaktywnych wystaw.

Dane teleadresowe:

Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy
ul. Władysława Łokietka 5, 87-100 Toruń
tel. 56 690 49 51 (kasy)