CREAZIONI

WEEKEND ZA PÓŁ CENY 03-05.04.2020 r.

-50% na:

  1. TKANINY ZNAJDUJĄCE SIĘ W SKLEPIE (w różnych cenach)
  2. OBRUSY I BIEŻNIKI GOTOWE (w różnych cenach)
  3. PODUSZKI I POSZEWKI GOTOWE (w różnych cenach)

Firma „Creazioni” to firma z długoletnim doświadczeniem. Siedziba naszej firmy znajduje się na terenie Centrum Handlowego Twierdza przy ulicy Dąbrowskiego 6.
Oferujemy szeroką gamę tkanin od obiciowych, przez zasłonowe, firany do obrusowych, a także tapety papierowe oraz materiałowe. Posiadamy ponad 300 materiałów na miejscu oraz niezliczoną ich ilość na zamówienie, dobieranych ze znajdujących się w sklepie wzorników.
Dbamy o to, aby Klienci, którzy dokonują u nas zakupów, byli zawsze zadowoleni z wyboru naszych produktów, dlatego służymy radą i pomocą. Świadczymy usługi szycia na miarę zamówionych artykułów, takich na przykład jak roletki rzymskie, ekrany, zasłony, firany, obrusy, lambrekiny, obrusy, bieżniki, poduszki. Oferujemy również usługę nieodpłatnego pomiaru i montażu.

Nie boimy się śmiałych rozwiązań kolorystycznych, pamiętając jednocześnie o Klientach dokonujących bardziej tradycyjnych wyborów.
Jesteśmy w stanie sprostać różnym wyzwaniom stawianym przez naszych Klientów dzięki bardzo szerokiej ofercie tkanin, które są nietypowe i oryginalne.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu, abyśmy mogli, tak jak głosi hasło reklamowe naszej firmy, ubrać Państwa dom.

Dane teleadresowe:

CREAZIONI
87-100 TORUŃ
C.H. TWIERDZA UL. DĄBROWSKIEGO 6
56 6528390, 506709027
salon@creazioni.info.pl
www.creazioni.info.pl