Kawiarnia pod Granatami

WEEKEND ZA PÓŁ CENY 13-15.10.2017 r.

1. -50% na koktajle (cena standardowa 8/10zł)
2. – 50% na wszystkie herbaty(cena standardowa 5 zł)
3. – 50% na nasze ciasta(cena standardowa( 7 zł)

Dodatkowo -20 % na wszystkie kawy

 
Pod Granatami Coffee & Tea

Nasza Kawiarnia ma do zaproponowania kawę z miejscowej palarni, której właściciele robią to z pasją i oddaniem, dlatego nasz produkt jest wyjątkowy i przede wszystkim naturalny.
W naszym asortymencie znajduje się niesamowita kawa piernikowa, której smak powstaje dzięki naturalnym składnikom. Kawa ta jest przechowywana przez okres 4 tygodni z przyprawami takimi jak cynamon, kardamon, goździki.. Jako jedyni możemy pochwalić się tak naturalnym produktem, który w odróżnieniu od innych nie zawiera sztucznych aromatów.
Dla osób ceniących smak herbaty przygotowaliśmy wybór ponad dziesięciu naturalnych mieszanek herbat czarnych, zielonych, białych, owocowych a także pu-erh czy rooibos.
W naszej ofercie znajduje się również szeroki wybór koktajli zarówno tych zielonych jak i mlecznych, fit a także śniadaniowych które dadzą zastrzyk energii na cały dzień.
Wszelkie warzywa oraz owoce z których produkujemy nasze koktajle, soki, a także ciasta i desery pochodzą ze Sklepu Pod Granatami, który działa od 2004 roku i może pochwalić się asortymentem na najwyższym poziomie.
Nasze wypieki powstają w małej rodzinnej gastronomii.
Menu będzie składać się z różnych propozycji w zależności od sezonu owocowego, tak aby proponowany deser czy ciasto osiągało najlepsze walory smakowe.

Dane teleadresowe:

Kawiarnia pod Granatami
CH Bumar, naprzeciwko apteki DOZ