EWTEX Salon Mody Męskiej

WEEKEND ZA PÓŁ CENY 05-07.04.2019 r.

1. Garnitur 560zł – 50% → 280zł na wybrane modele
2. Marynarka 399zł -50% → 199zł na wybrane modele
3. Sweter 89zł -50% → 44zł na wybrane modele

Ewtex to sklep dedykowany dla mężczyzn. Oferuje wysokiej klasy garnitury, marynarki, spodnie, płaszcze oraz kurtki.

„EWTEX” to coraz lepiej rozpoznawalna marka. Istniejemy na polskim rynku odzieżowym od 1990 roku.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która zyskuje uznanie coraz to większej rzeszy klientów i umacnia swoją pozycję na polskim rynku odzieżowym. Od wielu lat specjalizujemy się w produkcji konfekcji męskiej. Systematycznie udoskonalamy technologię, inwestujemy w park maszynowy.

Oryginalny krój i odpowiednia jakość garnituru jest niewątpliwie oznaką każdego eleganckiego mężczyzny. Dobrze skrojony, uszyty z doskonałej tkaniny i solidnie wykończony wskazuje, że jego właściciel jest człowiekiem sukcesu. Zarówno osoby nastawione na klasykę, jak i te preferujące luźny, niezobowiązujący styl znajdą dla siebie coś odpowiedniego w prezentowanej bogatej ofercie produktów.

Doświadczenie połączone ze zmieniającymi się trendami mody sprawiają, że proponujemy naszym klientom nowoczesne wzornictwo i modną kolorystykę. Nie zapominamy także o klientach, którzy szukają nietypowych rozmiarów. Kilka lat temu rozpoczęliśmy sprzedaż poprzez sieć naszych własnych sklepów firmowych. Wszystko po to, by klientom zapewnić wysoki i jednakowy standard obsługi, szeroki asortyment, duży przekrój rozmiarów, odpowiednią jakość wyrobów i przede wszystkim „rozsądne” ceny.

Zabiegamy o bezpośredni bieżący kontakt z naszymi klientami. Nie jest naszym celem powiększenie firmy ale jej udoskonalanie, by klienci którzy raz zawitają w nasze progi wracali do nas z przyjemnością. Wysoka jakość wyrobów i przystępne ceny sprawiły, że mężczyźni coraz chętniej noszą ubiory naszej firmy. Bardzo cenimy uwagi naszych klientów, zapytania, czy sugestie. Garnitury to nasza pasja a tym większa im większe jest zadowolenie klientów. Cenimy każdego mężczyznę, który nosi nasze wyroby. Jesteśmy elastyczni i otwarci na potrzeby naszych klientów. Dbamy zarówno o tych, którzy indywidualnie ubierają się w naszych sklepach, jak i o odbiorców hurtowych.

Dane teleadresowe:

Salon Mody Męskiej EWTEX
C.H. Atrium Copernicus,
ul. Żółkiewskiego 15,
87-100 Toruń
Salon Mody Męskiej EWTEX
C.H. Kometa,
ul.Grudziądzka 162,
87-100 Toruń
Salon Mody Męskiej EWTEX
C.H. Bielawy,
ul. Olsztyńska 8,
87-100 Toruń