Drogeria Arnica

WEEKEND ZA PÓŁ CENY 13-15.10.2017 r.

1.  Pilaten czarna maska z 18.95 na 9,49
2. Holika Holika baby pet -maseczka na płachcie z 16,95 na 8,49
 3.  Astor tusz do rzęs Seduction Codes z 27,95 na 13,99
 4. Babcia Agafia maska do twarzy odmładzająca z 10,95 na 5,49

Drogeria Arnica w Toruniu oferuje Państwu zróżnicowaną ofertę asortymentową od znanych marek cieszących się uznaniem Konsumenta po wiele nowości produktowych. Specjalizujemy się m.in. w dermokosmetykach jak i w najlepszych naturalnych, ekologicznych kosmetykach.

Nie zapomnieliśmy o tych, dla których ważny jest zdrowy styl życia, wychodząc im na przeciw proponujemy szeroki wybór kosmetyków takich marek jak: Sylveco, Vianek, Orientana, Babcia Agafii oraz wiele innych.

Z dumą wspieramy polskie marki, stąd nasza oferta bogata jest w oryginalne i trudno dostępne produkty rodzimych producentów, charakteryzujące się wysoką jakością.

Organizujemy cykliczne bezpłatne spotkanie z dermokonsultantkami, w trakcie których możecie Państwo przeprowadzić badanie skóry, przetestować kosmetyki i zasięgnąć fachowej porady. Od niedawna nowością w naszej ofercie są bezpłatne pokazy i szkolenia make up, prowadzone przez specjalistkę ds. wizażu i analizy kolorystycznej.

Na naszych stronach na portalach społecznościowych znajdziecie Państwo porady dotyczące makijażu, cery, pielęgnacji skóry, włosów, jak i wiele innych. Po szczegóły zapraszamy na naszego Facebooka https://www.facebook.com/drogeria.arnica/ , na Instagrama https://www.instagram.com/drogeriaarnicatorun/  oraz na naszą stronę www.ajakarnica.pl

Szeroki wachlarz oferowanych produktów, interesujące promocje i spotkania, profesjonalna obsługa, służąca fachowym doradztwem, przyjazna atmosfera czynią z Drogerii Arnica miejsce wyjątkowe, w którym zakupy stają się naturalną przyjemnością.

Zapraszamy do przekonania się o tym w naszej Drogerii mieszczącej się w Biurowcu Kościuszko Business Point przy ulicy Kościuszki 71 w Toruniu, obok Apteki Arnica.

Jesteśmy do Państwa usług od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 20.00, w soboty w godz. 10.00 -16.00.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej Drogerii., www.ajakarnica.pl

Dane teleadresowe:

Drogeria Arnica
ul. Kościuszki 71, 87-100 Toruń
564754510, 724 862 317
kosciuszko@drogeriaarnica.pl
https://web.facebook.com/drogeria.arnica/