Bricks4Kidz

WEEKEND ZA PÓŁ CENY 20-22.04.2018 r.

Robotyka dla Juniora [7-9 lat] – cena regularna 60 zł / cena po rabacie 30 zł (2 h warsztatów)
Buduję i wiem [5-6 lat] – cena regularna 60 zł / cena po rabacie 30 zł (2 h warsztatów)
Młody Robotyk [9-12 lat] – cena regularna 105 zł / cena po rabacie 52,5 (4 h warsztatów)
Programowanie z Dash i Dot [7-11 lat] – cena regularna 60 zł / cena po rabacie 30 zł

Rezerwacje miejsc:
http://bit.ly/TorunZa50procent
tel. 504 913 365
Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Bricks 4 Kidz [czyli po prostu Klocki Dla Dzieci] to sprawdzony amerykański pomysł i metodologia prowadzenia zajęć dla dzieci. Zapewniamy wyjątkową atmosferę zajęć, podczas których uczymy, budujemy i bawimy… za pomocą uwielbianych przez dzieci klocków LEGO®.

Proponujemy zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Nasze warsztaty prowadzone są w oparciu o innowacyjne programy i koncentrują się na tworzeniu wyjątkowych konstrukcji.

Zapraszamy na zajęcia dodatkowe – pozalekcyjne, które w praktyczny sposób uzupełnią wiedzę przekazywaną podczas zajęć szkolnych. Przede wszystkim jednak proponowane przez nas warsztaty dla dzieci rozwijają kreatywność i budzą ciekawość świata. Zachęcają do samodzielnego zdobywania wiedzy, a ponieważ nauka staje się zabawę, jest przez to znacznie bardziej skuteczna.

Dodatkowe zajęcia dla dzieci prowadzone są przez wykwalifikowanych animatorów, oparte o specjalne tzw. projekty tematyczne przygotowane dla konkretnej grupy wiekowej. Również wykorzystywane zestawy klocków są dopasowane do wieku i możliwości uczestników, co sprzyja rozwijaniu sprawności manualnej, myślenia przestrzennego i organizacji czasu i miejsca pracy. A konieczność współdziałania w grupie rówieśniczej pozwala uczestnikom zajęć rozwijać umiejętności społeczne i komunikacyjne.

Oprócz warsztatów organizujemy również półkolonie i przyjęcia urodzinowe, których tematyka także związana jest z klockami LEGO®.

Dane teleadresowe:

Centrum Kreatywności Bricks4Kidz
ul. Grudziądzka 110-114, 87-100 Toruń
504 913 365
torun@bricks4kidz.com
www.bricks4kidz.com.pl/torun