3koszulki.pl

WEEKEND ZA PÓŁ CENY 21- 23.04.2017 r.

wybrane koszulki ze sklepu internetowego 3koszulki.pl, za pół ceny.
Szczegóły w linku poniżej:

Aby skorzystać z promocji wystarczy wejść w czasie trwania akcji na podaną stronę internetową, złożyć zamówienie na dowolną ilość koszulek z oferty promocyjnej i opłacić je w całości, wraz z ewentualnym kosztem dostawy. Realizacja zamówień odbywa się na bieżąco, zgodnie z ich kolejnością. Do każdego zamówienia dołączamy paragon fiskalny lub fakturę VAT (na życzenie).

W trakcie trwania akcji dostępny jest numer telefonu, pod którym możliwe jest uzyskanie dodatkowych informacji: 56 690 49 59.
3koszulki.pl to Twój sklep z wysokiej jakości koszulkami, rewelacyjnymi nadrukami i ekspresową dostawą. Stale rozwijająca się liczba gotowych projektów (dziś mamy ich już ponad 800) oraz możliwość wydruku własnego projektu na koszulce to charakterystyczne cechy naszego sklepu internetowego. Możesz zamówić nawet 1 koszulkę z nadrukiem, który zaprojektowałeś – wyślij nam projekt, opłać zamówienie i oczekuj na przesyłkę. Możesz także odwiedzić nas osobiście i złożyć zamówienie lub odebrać koszulkę na miejscu.

Wykonujemy również nadruki na bluzach (także takich z kapturem), kurtkach, body (dla dzieci i niemowląt)… a także torbach, plecakach, parasolach i innych. Technologię nadruku dostosowujemy do projektu, wielkości zamówienia i oczekiwań klienta. Więcej informacji o naszych koszulkach, technologii i możliwościach znajdziesz na 3koszulki.pl.

Zapraszamy także do współpracy. Jeśli potrafisz rysować i pragniesz zarabiać na swoich projektach – skontaktuj się z nami. Jeśli prowadzisz swój blog, fanpage, kanał na youtube, czy stronę internetową i chcesz zarabiać oferując Twoim czytelnikom rewelacyjne koszulki – koniecznie skontaktuj się z nami.

W ramach akcji „Toruń za pół ceny” udostępniamy wybrane modele naszych koszulek w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Zapraszamy jednak do zapoznania się z całą ofertą sklepu internetowego 3koszulki.pl – z pewnością znajdziesz tam coś dla siebie.

Dane teleadresowe: