REPORTER YOUNG

WEEKEND ZA PÓŁ CENY 12-14.10.2018 r.

Rabat 50% na wszystkie t-shirty z kolekcji Jesień/Zima18.
Rabat nie łączy się z innymi akcjami specjalnymi.
przykłady:

  1. T-shirty z krótkim rękawem   cena przed rabatem 39.99-. po rabacie 20 zł
  2. T-shirty z długim rękawem     cena przed rabatem 59.99-. po rabacie 30 zł
  3. T-shirty z nadrukiem    cena przed rabatem 59.99-. po rabacie 30 zł

Reporter Young to marka odzieżowa dla młodych indywidualistów, którzy wciąż kreują swoją osobowość.

Filozofią Reporter Young jest podkreślanie wyjątkowości młodych ludzi w szczególnym dla nich etapie życia – między dzieciństwem a dorosłością. Marka stawia na streetwear, w którym nie brakuje dobrego humoru, nonszalanckiego luzu i młodzieńczego buntu. Inspiracją dla projektantów jest bowiem życie młodych ludzi – pełne przygód oraz mocnych wrażeń, zwariowanych historii i niezapomnianych przeżyć.

Kolekcja jesień – zima

Kolekcję Reporter Young tworzą trzy linie – rebel, freak i street. Dzięki różnorodności projektów, każdy może odnaleźć w nich coś dla siebie, bez względu na to, czy jest to mocny rebel, pozytywnie nakręcony freak czy młodzieżowy streetwear.

W jesienno – zimowej kolekcji Reporter Young dominują trzy linie – rebel, street oraz freak. Rebel to biało – czarne zestawienia ubrań, inspirowane światowym streetstylem. Na szczególną uwagę zasługują chłopięce bluzy oraz T-shirty z nadrukami, a także różnorodne modele spodni, które marka proponuje.

Linia freak obfituje w zabawne nadruki, hasła oraz mocne, kontrastujące ze sobą kolory.
W kolekcji nie zabrakło również inspiracji najgorętszymi trendami sezonu. Wśród propozycji dla dziewczyn pojawiła się również kapsuła taneczna, która równie dobrze wygląda w tańcu jak i na co dzień. Z kolei linia streetstyle’owa, to ukoronowanie mody ulicznej – młodzieńczej, pewnej siebie i inspirującej.

Dane teleadresowe:

Reporter Young
Atrium Copernicus
ul. Żółkiewskiego 15, Toruń
torun@reporteryoung.pl,
www.reporteryoung.pl