REPORTER YOUNG

WEEKEND ZA PÓŁ CENY 03-05.04.2020 r.

Nasza oferta specjalna na akcję „Toruń za pół ceny”, która będzie obowiązywała w dniach 3-5.04 w naszym sklepie w Atrium Copernicuto:

1. Rabat -50% na T-Shirty z krótkim rękawem
2. Rabat -50% na T-Shirty z długim rękawem
3. Rabat -50% na T-Shirty z nadrukiem

Rabaty nie łączą się z innymi promocjami, upustami i akcjami specjalnymi. Nie dotyczą SUPER CEN. Jeżeli w tym dniu będzie obowiązywała inna promocja, Klient wybiera, z której z nich chce skorzystać.

Reporter Young to marka odzieżowa dla młodych indywidualistów, którzy wciąż kreują swoją osobowość.
Filozofią Reporter Young jest podkreślanie wyjątkowości młodych ludzi w szczególnym dla nich etapie życia – między dzieciństwem a dorosłością. Marka stawia na streetwear, w którym nie brakuje dobrego humoru, nonszalanckiego luzu i młodzieńczego buntu. Inspiracją dla projektantów jest bowiem życie młodych ludzi – pełne przygód oraz mocnych wrażeń, zwariowanych historii i niezapomnianych przeżyć.
Kolekcje Reporter Young tworzą trzy linie – rebel, freak i street. Dzięki różnorodności projektów, każdy może odnaleźć w nich coś dla siebie, bez względu na to, czy jest to mocny rebel, pozytywnie nakręcony freak czy młodzieżowy streetwear.

Reporter Young to marka odzieżowa dla młodych ludzi, znajdujących się w szczególnym dla nich etapie życia – między dzieciństwem a dorosłością, którzy chcą wykreować swój indywidualny styl. Kolekcję Reporter Young tworzą trzy linie – rebel, freak i fashion. Dzięki różnorodnym i modnym projektom, każdy nastolatek odnajdzie wśród nich coś dla siebie. Marka oferuje rozmiary od 134 do 176.

Reporter Young to marka odzieżowa dla młodych indywidualistów. Jesteście jeszcze dziećmi ale macie swój styl, który podkreśla Waszą indywidualność. Rodzice – akceptują Wasze wybory, bo wiedzą że nasza marka to poza designem, przede wszystkim wygoda i wysoka jakość. Dla Was tworzymy nasze kolekcje i jesteśmy dumni z tego, że nie ma podobnej marki na naszym rynku, która z takim wyczuciem spełniałaby Wasze potrzeby oraz oczekiwania. Pamiętajcie jesteśmy dla Was, to Wy jesteście naszą inspiracją – za to Wam dziękujemy, tworząc co sezon nowe kolekcje. Przyłączcie się do nas i razem rozpocznijmy kolejną zabawę z modą.

Marka Reporter Young powstała z myślą o młodych ludziach w bardzo szczególnym okresie życia – między dzieciństwem a dorosłością. Reporter Young jest na polskim rynku od ponad 10 lat i tworzy odzież streetwearową, pełną nonszalancji, luzu i pozytywnych emocji. Projekty inspirowane są życiem nastolatków, w których nie brakuje przygód, niezapomnianych przeżyć i wrażeń. Kolekcje Reporter Young tworzą trzy linie – mocny rebel, pozytywny freak, oraz lekki street. Dzięki różnorodności produktów każdy młody człowiek znajdzie coś dla siebie. Marka oferuje rozmiary od 134 do 176.

Dane teleadresowe:

Reporter Young
Atrium Copernicus
ul. Żółkiewskiego 15, Toruń 87-100
tel. 12 395 77 69
torun@reporteryoung.pl
www.reporteryoung.pl