OLSEN

WEEKEND ZA PÓŁ CENY 21- 23.04.2017 r.

1.       SWETER     449.-    po rabacie  229,-  (nr art. 11002313)

2.        BLUZKA    349.-    po rabacie  179,-  (nr art. 12001354)

3.       SPODNIE    449.-    po rabacie  229,-  (nr art. 14001509)

Olsen pierwotnie był firmą rodzinną, założoną przez kupca z Hamburga Alfreda Wolffa. Rodzina Wolffów przygodę z handlem zaczęła od miodów, natomiast inspiracje modowe pojawiły się dopiero po jakimś czasie.

Pierwszym wyprodukowanym ciuchem był SWETER, stąd ciągłe zamiłowanie Olsena do swetrów i w ogóle dzianin. Dzianiny są sercem każdej kolekcji bez względu na sezon. Przez lata Olsen związany był z kilkoma projektantami, od kilku lat jest to Dagmal Alsen.

Olsen zawsze skierowany był do kobiety dojrzałej. Z danych wynika, ze nasza średnia klientka ma 53 lata, ale uwaga nie starzeje się, stąd wniosek, że przybywa nam młodych kobiet, dzięki temu, że kolekcje zdecydowanie odmłodziły się, jest więcej produktów, w których zarówno dojrzała kobieta wygląda dobrze, jak i młoda 20-30 latka.

Filozofią Olsena zawsze było oferowanie ubioru, który jako całość daje Klientce poczucie wygody i pewności siebie. Istotne jest dla nas też zadbanie o to aby Klientka czuła się w salonie dobrze, aby miała poczucie, że jest rozpoznawalna przez załogę, aby była zawsze mile witana i wychodziła ze świadomością, że w naszych salonach można zrobić zakupy, z których jest się zawsze zadowolonym. Olbrzymi wpływ ma na to poziom obsługi i wiarygodność załogi salonu, która wyraża się tym, ze zawsze doradzamy fachowo, a każda Pani robiąca zakupy ma pewność, że w każdej przymierzonej rzeczy, zaproponowanej przez obsługę, wygląda naprawdę dobrze.

Olsen nie sprzedaje wyłącznie ubrań, z każdym zakupionym produktem Klientka otrzymuje także pewność idealnego wyboru i obietnicę, że każdy jej kolejny zakup będzie „trafiony”.

 

Dla naszej firmy ważne jest wsparcie sprzedaży pełnych outfitów, staramy się ubrać Klientki o” stóp do głów”. Pozwalają nam na to bardzo przemyślane kolekcje, każda nowa dostawa z łatwością koresponduje z poprzednimi kolekcjami, dzięki temu mamy mix produktów pozwalających na nieograniczone połączenia i propozycje.

Każdy sezon to także działania mające na celu promocje konkretnych grup produktowych. Wiosną są to lny i sukienki, jesienią dzianiny, a niezależnie od sezonu spodnie, którymi się szczycimy. Mamy spodnie na każda sylwetkę od pół biodrówek po typowy klasyczny wysoki stan, z nogawką zwężaną i prostą. Nie skłamię jeśli powiem, że wystarczy raz kupić spodnie w Olsenie aby po nie wracać.

Dane teleadresowe:

OLSEN

Atrium Copernicus
ul. S. Żółkiewskiego 15, 87-100 TORUŃ
56 640 52 22
copernicus@olsen.pl