Biuro Turystyczne TORUŃ TOURIST

WEEKEND ZA PÓŁ CENY 11-13.10.2019 r.

1. Usługa przewodnicka – 2 h:
cena bez zniżki 150 zł, cena ze zniżką 75 zł

2. Usługa przewodnicka w stroju historycznym – 2 h:
cena bez zniżki 230 zł, cena ze zniżką 115 zł

3. Paczka pierników łagodnie korzennych 140 g:
cena bez zniżki 12 zł, cena po zniżce 6 zł

Biuro Turystyczne Toruń Tourist

Biuro Turystyczne Toruń Tourist specjalizuje się w kompleksowej organizacji pobytu turystów w Toruniu i województwie kujawsko-pomorskim. W programach organizowanych przez nas wycieczek proponujemy zwiedzenie najciekawszych i najbardziej unikatowych pod względem historycznym, kulturowym i przyrodniczym zakątków Pomorza i Kujaw.
Zwiedzanie Torunia z najlepszymi, wykwalifikowanymi przewodnikami – szlakiem Kopernika, pierników, gotyckiej architektury i wspaniałej historii tego miejsca – może stać się niezapomnianą przygodą, wspomnieniem, które zostanie z turystami na lata i sprawi, że koniecznie będą chcieli tu powrócić! W naszej ofercie znajdują się także spacery z przewodnikami w strojach historycznych (Mikołaja Kopernika, krzyżaka, toruńskiej mieszczki i piernikarki) oraz w językach obcych.
Wizyta w najciekawszych obiektach kulturalnych i najpiękniejszych zakątkach, skorzystanie z coraz bogatszej oferty turystycznej miasta, przeróżnych warsztatów i interaktywnych pokazów – wszystko to w ramach ułożonego przez nas programu i rezerwacji – dopełni wspaniałości  toruńskiej wycieczki!

Dane teleadresowe:

Biuro Turystyczne Toruń Tourist
ul. Panny Marii 7
87-100 Toruń
tel. 56-621-00-12 lub kom. 725-011-050
mail: biuro@piernikarniatorun.pl
www: piernikarniatorun.pl