Biuro Turystyczne TORUŃ TOURIST

WEEKEND ZA PÓŁ CENY 12-14.10.2018 r.

  1. Zwiedzanie Toruńskiej Starówki w towarzystwie przewodnika – grupa do 10 osób. Cena regularna: 150 zł/grupa, CENA PO RABACIE: 75 zł/grupa.
  2. Zwiedzanie Toruńskiej Starówki w towarzystwie przewodnika w stroju Mikołaja Kopernika – grupa do 10 osób. Cena regularna: 230 zł/grupa, CENA PO RABACIE: 115 zł/grupa.
  3. Zwiedzanie Toruńskiej Starówki w towarzystwie przewodnika w stroju Toruńskiej Mieszczki – grupa do 10 osób. Cena regularna: 230 zł/grupa, CENA PO RABACIE: 115 zł/grupa.

Biuro Turystyczne Toruń Tourist

            Biuro Turystyczne Toruń Tourist specjalizuje się w kompleksowej organizacji pobytu turystów w Toruniu i województwie kujawsko-pomorskim. W programach organizowanych przez nas wycieczek proponujemy Państwu zwiedzenie najciekawszych i najbardziej unikatowych pod względem historycznym, kulturowym i przyrodniczym zakątków Pomorza i Kujaw.

            Zwiedzanie Torunia – szlakiem Kopernika, pierników, gotyckiej architektury i wspaniałej historii tego miejsca – może stać się niezapomnianą przygodą, wspomnieniem, które zostanie z Wami na lata i sprawi, że koniecznie będziecie chcieli tu powrócić!

            Wizyta w najciekawszych obiektach kulturalnych i najpiękniejszych zakątkach, skorzystanie z coraz bogatszej oferty turystycznej miasta, przeróżnych warsztatów i interaktywnych pokazów – wszystko to w ramach ułożonego przez nas programu i rezerwacji – dopełni wspaniałości Waszej toruńskiej wycieczki!

Dane teleadresowe:

ul. Panny Marii 7
87-100 Toruń
tel. 725 011 050
e-mail: biuro@toruntourist.pl