AUCHAN

WEEKEND ZA PÓŁ CENY 20-22.04.2018 r.

niedziela 22 kwietnia niehandlowa

oferta obowiązuje w piątek i sobotę
Podczas trwania akcji „Toruń za pół ceny” w Auchan w CH Kometa przy ul. Grudziądzkiej 162 w Toruniu oferujemy wybrane artykuły w obniżonych cenach:
WYBRANE  ARTYKUŁY PRZEMYSŁOWE – TEKSTYLIA
WYBRANE ARTYKUŁY PRZEMYSŁOWE – AGD
WYBRANE ARTYKUŁY PRZEMYSŁOWE – GOSPODARSTWO DOMOWE
WYBRANE ARTYKUŁY PRZEMYSŁOWE – TEKSTYLIA SPORTOWE
WYBRANE ARTYKUŁY SPOŻYWCZE i DROGERYJNE
Zadowolenie klienta to wartość podstawowa przedsiębiorstwa. Od początku troszczymy się, by sklepy Auchan w całej Polsce odpowiadały potrzebom naszych klientów. Dlatego też, każdego roku wprowadzamy nowe produkty marki własnej i poszerzamy gamę asortymentu. Codziennie, uznanie dla Auchan wyrażają tysiące klientów, robiących zakupy w naszych sklepach, korzystających z licznych promocji i udogodnień proponowanych przez sklepy. Klienci doceniają nie tylko niskie ceny, ale również szeroki i trafny wybór towarów oraz profesjonalną obsługę.
Pierwszy sklep Auchan w Polsce został otwarty w roku 1996, w Piasecznie pod Warszawą. Największy hipermarket, Auchan Wola w Warszawie, ma powierzchnię prawie 18 tys. m2. Przez 16 lat działalności w Polsce Auchan ugruntowało swoją pozycję i stało się marką bardzo dobrze ocenianą przez swoich klientów. W rankingach cenowych sklepy Auchan zawsze plasują się jako najtańsze.

Dane teleadresowe:

Auchan w CH Kometa
ul. Grudziądzka 162
kod pocztowy: 87-100
miasto: Toruń